سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
همه‌ی آنچه لازم است در مورد ویروس کرونای جدید (COVID-19)، بدانید و بخوانید و بپرسید و ببینید

مشکلات اقتصادی دلیل اعزام نشدن به مسابقات بین المللی است

نایب رئیس بانوان فدراسیون شمشیربازی اعلام کرد که تیم ملی بانوان مسابقات برون مرزی بسیاری را در پیش رو دارد اما مشکلات مالی مانع از اعزام این تیم می شود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
شمشیربازی
«شهناز کرود» افزود: با توجه به شرایط مالی که گریبانگیر تمامی فدراسیون ها شده، مشکلات بسیاری برای اعزام تیم ها به مسابقات برون مرزی بوجود آمد. در همین راستا جلساتی را با رییس فدراسیون برگزار کردیم و امیدوارم شاهد برطرف شدن مشکلات باشیم.
نایب رییس بانوان فدراسیون در پاسخ به این پرسش که آیا در سال 97 اعزام بین المللی داشته اند یا خیر، اظهار داشت: تیم ملی شمشیربازی بانوان در سال جاری، چهار اعزام داشته است.
وی با بیان اینکه از نظر تجهیزات ورزشی با مشکلات بسیاری رو برو شده ایم، گفت: این تجهیزات را باید از کشورهای دیگر تهیه کنیم و هیچگونه وسیله ای که بر پایه استانداردهای بین المللی باشد را نمی توان در ایران خریداری کرد. البته برخی بازیکنان توانسته اند دستکش و لباس نرمال شمشیربازی را تهیه کنند اما این تجهیزات بر پایه استانداردهای جهانی و آسیایی نیست.
کرود اظهار داشت: آخرین مسابقات برون مرزی تیم ملی شمشیربازی بانوان، بازی های آسیایی جاکارتا بود که خوشبختانه ورزشکاران ما عملکرد قابل قبولی به نمایش گذاشتند.
وی درباره وضعیت جسمانی بانوان شمشیرباز گفت: تیم سابر ما در در مسابقات جاکارتا در بهترین موقعیت بدنی، روحی و فنی بود و شرایط جسمانی ورزشکاران پس از این مسابقات با برگزاری 2 اردوی آمادگی برای فلوره و اپه نیز خوب است. اردوهای غیر متمرکز نیز برای ورزشکاران در شهرهای مختلف برگزار می شود. در کنار این اردوها شمشیربازان در مسابقات داخلی شرکت می کنند و از نظر آمادگی خوب هستند و ما سعی داریم تا وضعیت جسمانی آنها را در سطح خوبی نگاه داریم و بتوانیم برای مسابقات برون مرزی هم برنامه ریزی کنیم.
نایب رئیس بانوان فدراسیون شمشیربازی در پایان بیان کرد: پس از بازی های آسیایی جاکارتا، برنامه المپیاد نخبگان در رده سنی نوجوانان، نخستین مسابقه داخلی است که در پیش رو داریم و از چهارم تا هفتم آذر در یزد برگزار می شود.
منبع:ایرنا
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین