سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017

بایکوت خبری راهپیمایی اربعین درجهان

عضو فراکسیون روحانیت مجلس گفت: رسانه‌های معاند کوچکترین تجمعات قانونی ما را پوشش خبری می‌دهند اما آنقدر از اتحاد مسلمانان واهمه دارند که هیچ اشاره‌ای به راهپیمایی عظیم اربعین حسینی نمی‌کنند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
موسوی‌لارگانی
حجت‌الاسلام سید ناصر موسوی‌لارگانی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به فرا رسیدن اربعین حسینی، اظهار داشت: این حرکت عظیم مسلمانان جهان پس از سقوط صدام ملعون، دیکتاتور عراق آغاز شده است و هر سال بر عظمت آن افزوده می‌شود.

وی تاکید کرد: راهپیمایی باشکوه اربعین حسینی مشت محکمی بر دهان دشمنان اسلام و مسلمین است که در این سال‌ها تلاش کردند تا بین مسلمانان فتنه‌انگیزی کنند و اختلاف بیاندازند.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس گفت: برپایی باشکوه راهپیمایی اربعین حسینی پاسخ دندان‌شکنی به دشمنان اسلام است که بیش از ۲۰ میلیون مسلمان شیفته اباعبدالله الحسین(ع) در یک روز گرد هم می‌آیند و انسجام و وحدت خود را به جهانیان نشان می‌دهند.

موسوی‌لارگانی تصریح کرد: نکته قابل توجه این است که رسانه‌های معاند و غربی کوچکترین تجمعات قانونی و صنفی ما را پوشش خبری می‌دهند و در بوق و کرنا می‌کنند اما هیچ اشاره‌ای به راهپیمایی پرعظمت مسلمانان جهان در کربلای معلی نکرده و آن را بایکوت خبری می‌کنند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس افزود: این مسئله مهم حاکی از آن است که دشمنان اسلام شکست سختی خورده‌اند که حتی حاضر نیستند این مراسم باشکوه را پوشش خبری دهند و از پخش رسانه‌ای آن هم واهمه دارند.

وی خاطرنشان کرد: علی‌رغم آنکه مستکبرانی چون آمریکا در منطقه ناامنی ایجاد می‌کنند و دلار و اسلحه به گروه‌های تروریستی _ تکفیری چون داعش می‌دهند، اما مسلمانان با انسجام و وحدت خود در اربعین حسینی به آنان هشدار می‌دهند که بیدارند و اجازه نمی‌دهند آنان دست از پا خطا کنند.
منبع: مهر
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین