تبیان، دستیار زندگی

رمز موفقیت برندهایی که در رتبه اول گوگل هستند

برند های پرطرفدار کمپین‌های رپورتاژ آگهی ویرلن را به عنوان موثرترین راهکار برای دستیابی به رتبه اول گوگل انتخاب کرده اند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
  
برند

کارشناسان و متخصصان بهینه سازی سایت برای موتور جستجوی گوگل یا به اصلاح سئو سایت می دانند که حتی اگر طراحی و محتوای سایت مورد تایید گوگل باشد، رسیدن به رتبه اول نتایج گوگل، بدون دریافت بک لینک از وب سایت های معتبر امکان پذیر نیست.
اما طبق آپدیت های جدید گوگل، بک لینک‌هایی که در گذشته بصورت تبلیغات متنی در سایت‌ها درج می شد و در تاریخ معینی هم متوقف می شد، اکنون خرید لینک و اسپم محسوب می شوند و ریسک بسیار بالایی دارند، تا جایی که قطعا می تواند باعث افت رتبه سایت در گوگل بشود و سایت‌هایی که هنوز از این روش قدیمی استفاده می کنند مورد جریمه گوگل قرار می گیرند.
امروز گوگل استاندارد‌ های جدیدی برای بک لینک تعریف کرده است که طبق آن باید بک لینک های دریافتی کاملا ارگانیک باشند و از صفحاتی با محتوایی مرتبط دریافت شوند. همچنین بک لینک های درج شده به هیچ وجه نباید پس از مدتی حذف شوند.
در واقع گوگل می گوید اگر برند شما محبوب است حتما سایت های خبری معتبر در مورد شما خبرهایی منتشر می کنند و کاربران را به وب سایت برند شما ارجاع می دهند.
یکی دیگر از استانداردهای جدید گوگل می گوید که بک لینک ها باید حتما فالو باشند، زیرا اگر هایپرلینک ها بصورت نوفالو در متن صفحات قرار بگیرد عملا به ربات گوگل می گوید این لینک را دنبال نکن و در نتیجه هیچ ارزشی از نظر سئو ندارد.

اما چگونه می توانیم از سایت های معتبر بک لینک فالو و ارگانیک دریافت کنیم؟

طبق جدیدترین الگوریتم های گوگل، دریافت بک لینک فالو دائمی از طریق انتشار رپوتاژآگهی با محتوایی مرتبط، در خبرگزاری‌ها و سایت‌های خبری پربازدید که اتوریتی بالایی دارند و مرجع تولید محتوا و اخبار هستند، بالاترین میزان تاثیرگذاری در سئو سایت و دستیابی به رتبه اول گوگل در کلمات کلیدی مهم را دارد.
سئوکارها و بازاریابان تازه وارد به اشتباه تصور می کنند که با انتشار هر رپورتاژی که شامل چند هایپرلینک است و در تعدادی سایت منتشر می شود می توانند به رتبه اول گوگل دست پیدا کنند!
اما سئوکار‌های حرفه ای می دانند که رپورتاژ نیز برای تاثیرگذاری کامل، شامل استانداردهای مختلفی می باشد و استفاده از پتانسیل های کامل رپورتاژ برای تاثیرگذاری هرچه بیشتر بر سئوی سایت، نیازمند اعمال همه استانداردهای جدید است.
به عنوان مثال میزان اعتبار سایت هایی که رپورتاژ را منتشر می کنند بسیار مهم است. چه از نظر اینکه گوگل این سایت ها را به عنوان مرجع نشر اخبار دست اول و تولید کننده محتوا بشناسد، چه از نظر اتوریتی دامین. نکته اینجاست؛ علاوه بر اینکه بالا بودن اتوریتی دامین مهم است، باید اسپم اسکور پایینی هم داشته باشد. همچنین تنوع و تعداد سایت‌های منتشر کننده رپورتاژ نیز مهم است.
علاوه بر این، انتخاب اینکه رپورتاژ با توجه به محتوای خبری و پروموشن تبلیغاتی آن در چه سایت هایی و در چه بازه زمانی و حتی طبق چه برنامه زمانی منتشر شود از اهمیت بسیاری برخوردار است و در میزان تاثیرگذاری آن نقش مهمی دارد.

نحوه تولید محتوای رپورتاژ نیز اهمیت بسیار بالایی دارد

رپورتاژ آگهی علاوه بر اینکه به عنوان برترین روش سئوی سایت در تمام دنیا شناخته می شود، همچنین به عنوان موثرترین راهکار برای اطلاع رسانی خبری و روابط عمومی دیجیتال توسط سازمان ها و برندها بکار گرفته می شود.
بنابراین محتوای رپورتاژ باید طبق جدید ترین متد سئو SEO، بازاریابی محتوا، اصول خبرنگاری و برندینگ تولید شود تا تاثیرگذاری کامل را داشته باشد. در مثالی ساده در مورد سئو؛ تعداد کل کلمات متن خبر، تعداد و مدل استفاده از کلمات کلیدی و هایپرلینک ها بسیار مهم است. همچنین طراحی استراتژی و برنامه ریزی دقیق کمپین های رپورتاژ آگهی برای فاز های سه ماه الی دوسال از اهمیت بالایی برخوردار است.
به همین دلیل است که برندهایی که در مهم ترین کلمات کلیدی، بصورت پایدار در رتبه اول گوگل هستند شرکت ویرلن را انتخاب می کنند.
 
برند
نکته اینجاست که ویرلن طی سال های اخیر هزاران رپورتاژ برندهای معروف با زمینه های کاری مختلف را در 100 سایت خبری پربازدید ایران منتشر کرده است و مدیریت و اجرای این کمپین ها برای این مجموعه معتبر تجربه های فراوانی را به همراه داشته است.
تیم حرفه‌ ای ویرلن شامل مهندسان آی‌تی، متخصصان سئو، کارشناسان برندینگ دیجیتال و بازاریابی محتوا، همراه با خبرنگاران حرفه ای در کنار هم بهترین استراتژی را برای تولید محتوا و انتشار رپورتاژ آگهی به برندهای برتر ارائه می دهند.
در واقع 10 سال تجربه شرکت ویرلن در دیجیتال مارکتینگ و سئو در اختیار برندها قرار می گیرد و موفقیت آن را تضمین می کند.
همچنین شناخت کاملی که ویرلن نسبت به وب سایت های خبری دارد به برندها کمک می کند که محتوای رپورتاژ متناسب با مخاطبان هر سایت تهیه و در بهترین زمان منتشر شود.
مدیران حرفه ای در بازاریابی و سئوی سایت، با تحقیقات درباره کمپین های ویرلن مشاهده می کنند که تمامی برندهایی که برای انتشار رپورتاژ با ویرلن همکاری دارند به بهترین نتایج در گوگل و برندینگ دست پیدا کرده اند. همچنین متخصصان سئو به راحتی از طریق سایت های تجزیه تحلیل آمار مانند MOZ میتوانند ردپای ویرلن را در لینک های دریافتی برندهای معروف و رقبای خود پیدا کنند.
البته ساده ترین راه برای بررسی برندهای معروفی که جزو مشتریان ویرلن هستند، مراجعه به سایت virlan.ir است که در آن نمونه رپورتاژ آگهی برندهای برتر که توسط ویرلن منتشر شده است را می توانید پیدا کنید.

 
برند

شرکت تبلیغاتی ویرلن فارغ از ارائه خدمات حرفه ای در این حوزه، همواره کمپین های رپورتاژ را با گارانتی بهترین قیمت، خدمات پس از فروش کامل و پشتیانی 24 ساعته آنلاین به برندهای برتر و استارت آپ ها ارائه می دهد و همه این موارد به همکاری مستمر  و طولانی مدت میان برندها و شرکت ویرلن منجر شده است.
یکی دیگر از ویژگی های ویرلن که امروز محبوبیت خاصی میان مدیران برندها پیدا کرده است، کمپین های کامل و جامع این مجموعه است.
ویرلن روزانه تعداد قابل توجهی از اخبار برند های برتر را در صفحه اول 100 سایت پربازدید ایران، شامل تمامی خبرگزاری های معتبر و سایت های خبری حوزه اقتصادی، فناوری، لایف استایل، گردشگری، ورزشی، پزشکی و خودرو، همراه با هایپرلینک های فالو منتشر می کند و به همین دلیل مورد استقبال معروف ترین سئوکاران نیز قرار گرفته است.

اهمیت کمپین های رپورتاژ آگهی در بازاریابی محتوا و جذب مشتری

نکته قابل توجه این است که انتشار رپورتاژ با تیتر خبری جذاب در صفحه اول خبرگزاری های معتبر می توانید از تمامی روش های دیجیتال مارکتینگ من جمله تبلیغات کلیکی یا تبلیغات در گوگل موثرتر باشد.
زیرا در این روش‌های تبلیغات اینترنتی شما باید بابت هر کلیک مخاطبان هزینه ای را به عنوان تعرفه کلیک پرداخت کنید، اما در رپورتاژآگهی اگر تیتر خبر جذاب باشد و در پیک بازدید سایت های خبری منتشر شود می تواند هزاران کاربر را بدون هیچ هزینه اضافه ای بابت کلیک های بیشتر، به سایت شما هدایت کند. همچنین برخلاف تمامی روش های تبلیغاتی که فقط در مدت زمان مشخصی نمایش داده می شوند، رپورتاژ بصورت دائمی در سایت های خبری آرشیو میشود و همواره از طریق جستجوی گوگل مورد بازدید مخاطبان جدید قرار می گیرد.

آموزش سئو و دیجیتال مارکتینگ در ویرلن

یکی دیگر از خدماتی که ویرلن بصورت رایگان به کارابران ارائه میدهد انتشار مقالات آموزشی و خبری در حوزه دیجیتال مارکتینگ و سئو است.
بنابراین اگر می خواهید همواره بروز باشید و از تکنیک های جدید و تاثیرگذار بازاریابی اینترنتی و سئو خبردار شوید توصیه می کنیم به وب سایت virlan.co مراجعه کنید.