سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017

تغییر بدنه کیوسک‌های مطبوعات

مهندس حمید رضا تحصیلی در نشست مشترک ساماندهی و اتاق اصناف تهران به رویکرد جدید شرکت ساماندهی در مبحث انتقال صنایع و مشاغل آلاینده اشاره کرد و گفت: واحد های آلاینده و صنوفی که مشمول طرح انتقال از تهران شده اند، می توانند با رعایت الزامات زیست محیطی در سطح شهر به فعالیت خود ادامه دهند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
مهندس تحصیلی
به گزارش روابط عمومی شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر، تحصیلی خاطر نشان کرد: از آن جایی که حضور مشاغل در زیست پذیری شهر موثر خواهند بود، مشاغلی که ضوابط زیست محیطی را رعایت کنند می توانند در سطح شهر باقی بمانند.

مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر با تاکید بر حضور کافه ون ها در سطح شهر، اظهار داشت: حضور کافه ون ها در سطح شهر سبب بیداری شهر و حیات شبانه پاینخت می شود.

وی در ادامه با اشاره به این که برخی از صنوف در خارج از محدوده فعالیت خود مزاحمت هایی را ایجاد می کنند، تصریح کرد: به طور مثال برخی از کسبه دستگاه های ساخت بستنی و آبمیوه خود را خارج از واحد صنفی خود مستقر می کنند که لازم است در راستای روان سازی پیاده راه ها این معضل مرتفع شود.

در این نشست نوده فراهانی، رئیس اتاق اصناف تهران ضمن استقبال از طرح های شرکت، تصریح کرد: اتاق اصناف تهران در راستای زیباسازی راه ها و هم چنین ارتقا سطح خدمات، آمادگی خود را جهت هر گونه کمک به ساماندهی صنایع و مشاغل شهر اعلام می کند.

وی هم چنین خواستار تشکیل جلسات مستمر در خصوص حل مشکلات اتحادیه های صنفی شد. گفتنی است در این نشست مقرر شد جلساتی با حضور اتحادیه ی مطبوعات و اتحادیه ی دکه داران در راستای تغییر جداره ی دکه ها و ساماندهی فروش محصولات بر گزار شود.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین
x