سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017

مدیرعامل کانون پرورش فکری مطرح کرد؛

سرود، هنری فاخر و بیان‌کننده احساس‌های جمعی و ملی است

مدیرعامل کانون پرورش فکری بر ایجاد انجمن سرود در کانون به عنوان بستری برای تمرین کار گروهی و آموزش و گسترش این هنر جذاب در بین کودکان و نوجوانان تاکید کرد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
 
سرود، هنری فاخر و بیان‌کننده احساس‌های جمعی و ملی است
 فاضل نظری مدیرعامل کانون پرورش فکری در نشستی با معاون فرهنگی کانون از محمدرضا زمردیان خواست با راه‌اندازی انجمن‌  سرود در کانون مسیر فعالیت آینده‌سازان علاقه‌مند به حوزه سرود در کشور را برای فراگیری این هنر فراهم کند.

وی با اشاره به دیدار سال جاری شاعران با مقام معظم رهبری و بیانات ایشان در خصوص اهمیت شعر فاخر و تولید سرود ملی و دینی خواستار توجه جدی به هنر سرود و گسترش این فعالیت در مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شد.

مدیرعامل کانون با بیان اینکه سرود یکی از مردمی‌ترین مصنوعات ادبی و هنری است که تاثیرگذاری عمیقی در طیف‌های وسیع مردمی دارد و می‌تواند به عنوان ابزاری ارزشمند برای بازگوکردن احساسات جمعی و ملی شناخته شود، بر اهتمام بیشتر معاونت فرهنگی کانون نسبت به آموزش این هنر در بین کودکان و نوجوانان تاکید کرد.

ایجاد انجمن‌های تخصصی در حوزه‌ فعالیت‌های مختلف ادبی و هنری اگرچه در کانون دارای پیشینه است اما به تازگی قرار است این انجمن‌های ویژه کودکان و نوجوانان در رشته‌های مختلف افزایش پیدا کند و به تخصصی‌شدن فعالیت‌های کانون کمک کند.

منبع :باشگاه خبرنگاران جوان
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین
x