سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017

شهرزاد میزبان «خانه برنارد آلبا»، «دیوار» از ابتدای آبان ماه می‌شود

«خانه برنارد آلبا»و «دیوار» عنوان نمایش های جدیدی است که از تاریخ اول آبان ماه در پردیس تئاتر شهرزاد به روی صحنه می‌رود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
 
شهرزاد میزبان «خانه برنارد آلبا»، «دیوار» از ابتدای آبان ماه می‌شود

 دو نمایش «خانه برنارد آلبا» به کارگردانی فرشاد یاری، «دیوار» به کارگردانی حامد رحیمی نصر از اول آبان ماه سال جاری در سالن شماره ۳ پردیس تئاتر شهرزاد اجرا‌های خود را آغاز می‌کنند.

«خانه برنارد آلبا» اثر نمایشی تازه‌ای است که با اقتباس از نوشته معروف لورکا، با دراماتورژی و کارگردانی فرشاد یاری از اول آبان ماه آبان ماه هرشب ساعت ۱۷:۴۵ در سالن شماره ۳ این مجموعه روی صحنه می‌رود. تهیه کنندگی این اثر بر عهده محمد قنبری است و این نمایش به مدت ۱۵ شب روی صحنه می‌رود.

شیرین سامی، بهاره سعیدی، مرسده جهانی، مرجان متقی، شبنم اسکندری، سارا مقربی، فاطمه رحمانی، ملیکا جعفری پور، مریم شعبانی، یوکابد موسوی بازیگرانی هستند که در این نمایش به ایفای نقش می‌پردازند.

نمایش «دیوار» عنوان اثر نمایشی تازه دیگری به کارگردانی مشترک حامد رحیمی نصر و نادر علیمردانی است که این اثر نمایشی، طبق برنامه ریزی‌های انجام شده از تاریخ اول آبان ماه سال جاری هرشب ساعت ۱۹:۱۵ در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه می‌رود. حامد رحیمی نصر و نادر علیمردانی علاوه بر کارگردانی این اثر در مقام بازیگر در این نمایش به ایفای نقش می‌پردازند.

نمایش «در مضرات دخانیات» به نویسندگی آنتوان چخوف و کارگردانی مقداد اسلامی، عنوان اثر تازه دیگری است که هرشب ساعت ۲۰:۳۰ در سالن شماره ۳ پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه می‌رود.

همچنین نمایش پرمخاطب «عند از مطالبه» به کارگردانی سامان خلیلیان و تهیه کنندگی نوید محمد زاده که از ۲۵ مهر که اجرا‌های تازه خود را در پردیس تئاتر شهرزاد آغاز کرده و با استقبال مخاطبان مواجه شده است به مدت سی شب در سالن شماره ۱ پردیس تئاتر شهرزاد در ساعت ۲۰ روی صحنه خواهد رفت.

پروا آقاجانی، ابتسام بغلانی، جواد پولادی، آتیه جاوید، حسام خلیل‌نژاد، محمدزوار بی‌ریا، مرتضی شاه‌کرم، الهه شه‌پرست، احمد صمیمی، سلمان فرخنده، سیدعلی موسویان بازیگرانی هستند که در این نمایش به ایفای نقش می‌پردازند.

منبع :باشگاه خبرنگاران جوان
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین
x