سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017

خدمت رسانی ۵۰۰ پزشک بسیج جامعه پزشکی به زائران اربعین حسینی

مدیر امداد و درمان بسیج جامعه پزشکی ستاد اربعین از ارایه خدمات پزشکی به زائران اربعین با مشارکت ۵۰۰ نفر از پزشکان بسیج جامعه پزشکی خبر داد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
اربعین

رضا عالی‌زاده، در خصوص خدمات پزشکی به زایران اربعین گفت: سازمان بسیج جامعه پزشکی در راستای خدمات پزشکی و امدادرسانی به هموطنان زایر اربعین که به سمت کربلا عزیمت می کنند خدمات درمانی را با همکاری سایر نهادها مانند وزارت بهداشت، اورژانس کشور، جمعیت هلال احمر و سایر نهادهای مسئول در این زمینه ارایه می دهد.

مدیر امداد و درمان بسیج جامعه پزشکی ستاد اربعین افزود: این خدمات طی مدت 14 روز در دو مرز مهران و خسروی با برپایی بیمارستان های صحرایی ارایه می شود.

عالی زاده اظهار کرد: کلینیک های تخصصی صحرایی شامل بخش های دندانپزشکی، فیزیوتراپی، آزمایشگاه و خدمات جامعه بالینی هستند که خدمات خاصی را نسبت به سال گذشته به زایران ارایه می دهند.

عالی‌زاده گفت: 500 نفر از پزشکان بسیج جامعه پزشکی از سراسر کشور در این بیمارستان ها حضور دارند و به 500 تا 600 هزار نفر از زایران خدمات مختلف درمانی ارایه می دهند. این خدمات درمانی نسبت به سال گذشته 30 تا 40 درصد رشد داشته است.
مدیر امداد درمان جامعه پزشکی ستاد اربعین اظهار کرد: با توجه به پیش بینی های انجام شده برای اعزام اکیپ های پزشکی هنوز با سیل داوطلبان پزشکی خدمت رسان به زایران مواجه هستیم.

منبع: خبرگزاری شبستان


مشاوره
مشاوره
اگر در خصوص این موضوع سوالی داشتید، به مشاوره تبیان مراجعه نمایید .
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین
x