سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017

پرستویی در دیدار با کشتی‌گیران مطرح کرد:

همه ما با مشکلات روبرو هستیم اما باید بایستیم

پرویز پرستویی صبح امروز (سه شنبه) با حضور در خانه کشتی عبداله موحد ضمن دیدار با فرنگی‌کاران و آزادکاران اعزامی به رقابت‌های جهانی مجارستان، از نزدیک به تماشای تمرین ملی پوشان نشست.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
 
همه ما با مشکلات روبرو هستیم اما باید بایستیم

پرویز پرستویی در دیدار با فرنگی‌کاران و آزادکاران اعزامی به رقابت‌های جهانی مجارستان گفت: همیشه از دور شاهد رنج و عرق ریختن و تلاش و مقاومتی که برای غرور و غیرت خودتون و مملکتتون و برای پرچمتون که پرچم ملی ما است انجام می‌دهید، هستم.
وی ادامه داد: من از کودکی تا الان که 64 سالم است به کشتی علاقه دارم. از کودکی آنقدر عاشق کشتی بودم که شاید باورتان نشود از میدان شوش تا ابن بابویه شهر ری دنبال تابوت جهان پهلوان تختی پیاده رفتم.

پرستویی تصریح کرد: در کودکی در دروازه غار زندگی می‌کردم و از طبقه فقیر جامعه بودم و به همین خاطر طرفدار کشتی بودم، هستم و خواهم بود چون این ورزش برای طبقه متوسط و فقیر جامعه است.

وی تأکید کرد: باید بدانید که اگر مدال‌های کشتی را جمع کنید هیچ رشته ورزشی به اندازه کشتی برای ما افتخار نیاورده است و این رشته همیشه غرورآفرین است. همیشه زمانی که کشتی پخش می‌شود مسابقات را می‌بینم و وقتی کشتی‌گیران می‌آیند روی تشک با تمام وجود می‌خواهم که ملی پوش ایرانی نتیجه بگیرد.

پرستویی خاطرنشان کرد: همه ما این روزها با مشکلات روبرو هستیم اما باید همیشه بایستیم. شما برای مملکت و مردم خود رنج و زحمت می‌کشید تا افتخارآفرینی کنید و ما رنج و زحمت شما را می‌بینیم و رنج شما قابل ستایش است و عرق روی صورت شما یک دُر گرانبها برای من است.

وی با بیان اینکه برای تک تک شما در رقابت‌های جهانی مجارستان  آرزوی موفقیت دارم، خاطرنشان کرد: یک زمانی کشتی را فقط کشتی گیران نگاه می کردند اما الان همه مردم آن را دنبال می‌کنند. مردم و قشر جوان هم می‌نشینند کشتی را نگاه می‌کنند و برایشان مهم است که کشتی مدال  و افتخار بدست بیاورد، واقعا کشتی الان حرف اول را در ورزش ما می‌زند و دعا می‌کنم که بازهم همچنان برای ما افتخار کسب کنید.

رسول خادم (رئیس فدراسیون کشتی) نیز در این دیدار صمیمانه با اشاره به اینکه  پرستویی جزء خانواده کشتی و پیشکسوتان ما هستند و این علاقه ایشان برای ما اسباب خوشحالی و ارزشمند است، اظهار کرد: ایشان ضمن اینکه یکی که از اعضای خانواده کشتی هستند، یکی از پیشکسوتان و اساتید بزرگ هنر و سینمای کشور و مورد احترام مردم هستند.

وی خاطرنشان کرد: این هنرمند عزیز در این مدت هم با توجه به مسائل و بالا پایین‌هایی که برای مردم اتفاق افتاده و کمتر کسی آمده در این شرایط کنار مردم بایستد، در کنار مردم بوده‌اند. همه آنهایی که باید بفمهمند و آنهایی که بین مردم هستند، برای در کنار مردم ایستادن آقای پرستویی ارزش قائل‌اند و این موضوع برای خانواده کشتی هم خیلی ارزشمند است.

منبع :خبرگزاری ایلنا
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین
x