سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017

روایت سیما از حوادث سال های اول انقلاب در سریال نفوذ

مجموعه تلویزیونی نفوذ به روایتی از حوادث پیش از انقلاب تا تسخیر لانه جاسوسی و حوادث حین گروگانگیری تا کودتای نوژه و آغاز جنگ تحمیلی و هشت سال دفاع مقدس می پردازد که قرار است با بازی 12 بازیگر انگلیسی زبان ادامه یابد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
 
روایت سیما از حوادث سال های اول انقلاب در سریال نفوذ

محسن علی اکبری درباره پیشرفت این پروژه اظهار داشت: ضبط لوکیشن های مربوط به کردستان تمام شده و سکانس های مربوط به شهرستان گنبد، سفارت آمریکا، سایت کبکان و دانشگاه تهران باقی مانده که گروه تولید در حال تصویربرداری سکانس های مربوط به دانشگاه تهران هستند بعد از آن به گنبد می رویم و پس از ضبط صحنه های مربوط به شهرستان گنبد، سکانس های سفارت آمریکا و سایت کبکان تصویربرداری خواهند شد.
این تهیه کننده با بیان اینکه نگارش «نفوذ» بر اساس اسناد تاریخی صورت گرفته، افزود: در ضبط سکانس های مرتبط با سفارت آمریکا از 12 بازیگر انگلیسی زبان استفاده خواهد شد.
تهیه کننده «مریم مقدس» با اشاره به حجم تروکاژ و استفاده از دستاوردهای فنی برتر، بیان کرد: به دلیل شلوغی خیابان طالقانی و سنگین بودن فیلمبرداری این بخش از مجموعه، دیوار سفارت آمریکا و سازه های مربوط به آن را در شهرک سینمایی غزالی بازسازی کرده ایم اما بقیه صحنه ها در داخل سفارت فیلمبرداری خواهند شد.
علی اکبری افزود: این مجموعه به لحاظ حجم تروکاژ و CGI حدود 400 دقیقه یعنی یک سوم زمان پروژه را به خود اختصاص داده که تاکنون مجموعه ای با این ویژگی تولید نشده است. برای این بخش، یک تیم 20 نفره از مهندسان نرم افزار مشغول فعالیت هستند و امیدواریم با موفقیت به انتها برسد تا نمونه موفقی باشد در حوزه سریال های تاریخی تا مانند کشورهای پیشرفته سینمایی بخش عمده ای از پروژه را با استفاده از پرده سبز و به صورت کامپیوتری تولید کنیم.
وی با بیان اینکه به ترکیب تیم بازیگری «نفوذ» هوشنگ توکلی و امیرمحمد زند اضافه شده اند، ادامه داد: این مجموعه در سه فاز تولید می شود که هر فصل 30 قسمت دارد. روایت 30 قسمت اول از پیش از انقلاب تا تسخیر لانه جاسوسی پیش می رود. فصل دوم این مجموعه به حوادث حین گروگانگیری تا کودتای نوژه و آغاز جنگ تحمیلی می پردازد و فاز سوم هشت سال دفاع مقدس را در بر می گیرد.
امین اسکندریان ، کیمیا اکرمی ، احمد نجفی ، حمید گودرزی ، رحیم نوروزی ، علیرام نورایی ، صالح میرزا آقایی ، شهره لرستانی ، زهرا سعیدی ، جلیل فرجاد ، ماشاله شاه مرادی ، کاوه سماک باشی ، سید امیر حسام شجاعی ، شیوا بلوچی ، نجوا صاحب الزمانی ، فاطمه بیگی، محمد جواد جعفرپور ، جلال فاطمی، هوشنگ توکلی و امیرمحمد زند بازیگران ایرانی «نفوذ» هستند.

منبع : خبرگزاری ایرنا
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین
x