سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017

معرفی موزه؛

جادوگری به موزه کدام کشور‌ها راه پیدا کرده است؟

موزه‌هایی در هند، اسپانیا و ایسلند به نمایش ابزار و متعلقات جادوگری می‌پردازند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
 
جادوگری به موزه کدام کشور‌ها راه پیدا کرده است؟

 استفاده از قدرت‌های مافوق طبیعی برای مقاصد شیطانی و خودخواه نظیر قتل یا سرقت در شکل سنتی خود در کلمات جادوی سیاه تعریف می‌شود و معمولا این لفظ توسط کسانی به کار می‌رود که این نوع جادوگری را تأیید نمی‌کنند.

روستایی در ایالت آسام هند عنوان سرزمین جادوی سیاه را به خودش اختصاص داده است. این روستا که با نام مایونگ شناخته می‌شود در کنار رودخانه براهماپوترا قرار گرفته و به خاطر اتفاقات عجیبی که در آن رخ داده، به عنوان پایتخت جادوی سیاه و جادوگری هند شناخته می‌شود. شایعه شده است که مردانی در این روستا در هوا ناپدید می‌شدند و برخی از جانوران رام نشدنی آن به صورت جادویی رام می‌شدند.

بنابراین گزارش؛ موزه‌ای در روستای مایونگ تأسیس شده است که با نام موزه جادوگری و جادوی سیاه مایونگ شناخته می‌شود. این موزه یادگاری‌های جادوی سیاه را در معرض دید عموم قرار می‌دهد. البته فقط این موزه نیست که به جادو و جادوگری اختصاص یافته است. شهر زوگاراموردی که در شمال اسپانیا واقع شده، در گذشته یکی از مهم‌ترین مراکز فعالیت جادوگران بوده است.

هم‌اکنون موزه‌ای در این شهر تأسیس شده است که بخش تاریکی از تاریخ زوگاراموردی را به نمایش می‌گذارد. این موزه با نام موزه جادوگران شناخته می‌شود. موزه جادوگران وسایل، ابزار و متعلقات جادوگری را در معرض دید عموم قرار می‌دهد.

از موزه‌های دیگری که وسایل مرتبط به جادوگری در آن‌ها به نمایش گذاشته می‌شود، می‌توان به موزه جادوگری در ایسلند اشاره کرد. این موزه وسایل جادوگری مختلف از شلواری که با پوست انسان درست شده است تا وسایل عجیبی که جادوگران استفاده می‌کنند را در معرض دید عموم قرار داده است.


منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین
x