تبیان، دستیار زندگی

سه نوازنده کوبه‌ای آلبوم تصویری می‌دهند

عسل ملک زاده نوازنده سازهای کوبه ای از تولید یک آلبوم تصویری با حضور دو نوازنده مطرح و مشارکت در ضبط یک آلبوم در دانمارک خبر داد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
 سازهای کوبه ای


عسل ملک زاده نوازنده سازهای کوبه ای درباره تازه ترین فعالیت های خود در عرصه موسیقی توضیح داد: از چندی پیش در روند تولید و ضبط یک آلبوم تصویری حضور پیدا کرده ام که در این آلبوم حکیم لودین نوازنده پرکاشن، وحید اسداللهی نوازنده گارمون و بنده به عنوان نوازنده سازهای کوبه ای حضور داشتیم.

وی با اشاره به جزییات تازه ترین آلبوم خود گفت: این آلبوم یک اثر ۴۵ دقیقه ای است که قرار است در صورت فراهم شدن امکانات در قالب بین المللی هم توزیع شود و فکر می کنم با توجه به فضای آن می تواند یکی از آلبوم های متفاوت در عرصه نوازندگی سازهای کوبه ای باشد.

وی در پایان بیان کرد: در آبان ماه امسال هم برای برگزاری چند ورک شاپ به هامبورگ آلمان و بروکسل بلژیک سفر می کنم. در حین این سفرها با حضور در کشور دانمارک با یک گروه بین المللی برای ضبط یک آلبوم به عنوان نوازنده دف همکاری خواهم داشت که این همکاری مشترک بعد از پروژه های «دف های سرمست» و آلبوم تصویری که با حکیم لودین کار می کنیم، سومین پروژه بین المللی ام محسوب می شود.
منبع: مهر