تبیان، دستیار زندگی

هدف گذاری فدراسیون افزایش تعداد مدال های طلا است

رئیس فدراسیون ورزش های نابینایان و کم بینایان در حاشیه مسابقات جودو گفت: هدف گذاری ما برای افزایش تعداد مدال طلا از نخستین دوره بازیهای پاراآسیایی آغاز شده و بر مبنای این راهبرد توانستیم رنگ مدال ها از 3 طلای گوانگجو به 7 مدال در اینچئون افزایش دهیم.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
 
ورزش
محمدرضا مظلومی با ابراز رضایت از نتایج ورزشکاران نابینا در روزهای گذشته گفت: امیدوارم درخشش این ورزشکاران در روزهای گذشته، با مدال های شطرنج و جودو تکمیل شود و  رنگ مدال ها نیز طلایی باشد.
رئیس فدراسیون نابینایان و کم بینایان در زمینه هدف گذاری  این فدراسیون برای پارالمپیک۲۰۲۰ گفت: تا کنون مدال طلای این تورنمنت (پارالمپیک) از سوی ورزشکاران نابینا کسب نشده، اما با رویه کنونی، احتمال کسب مدال در توکیو وجود دارد.
وی با اشاره به نگاه یکسان به ورزشکاران تحت نظر فدراسیون جانبازان و معلولان و ورزشکاران نابینا گفت: هیچگونه تبعیضی وجود ندارد زیرا تمام اعضای کمیته پارالمپیک و ورزشکاران با هدف واحد و برای اعتلای نام ایران عزیز تلاش می کنند.
رئیس فدراسیون نابینایان و کم بینایان تصریح کرد: هدف گذاری ما برای افزایش تعداد مدال طلا از نخستین دوره بازیهای پاراآسیایی آغاز شده و بر مبنای این راهبرد توانستیم رنگ مدال ها از سه طلای گوانجو به هفت مدال در اینچیون تعییر دهیم و امیدوارم در این دوره تعداد مدال نابینایان به بالای عدد ۱۰ برسد.
منبع:فارس