وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017

کارلو آنچلوتی: ناپولی نه برای من است نه برای اینسینیه!

کارلو آنچلوتی پس از بازی با ساسولو تأکید کرد که ناپولی برای شخص خاصی نیست.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
کارلو آنچلوتی
کارلو آنچلوتی که شاگردانش شب گذشته (یکشنبه) در هفته هشتم سری A ایتالیا در دیداری خانگی با نتیجه 2 بر صفر ساسولو را از پیش‌رو برداشتند، در این بازی هشت تغییر در ترکیب اصلی تیمش به وجود آورد، این در حالی است که او این فصل در رقابت‌های مختلف از 10 ترکیب متفاوت و 21 بازیکنش استفاده کرده است.

آنچلوتی 59 ساله در این خصوص گفت: وقتی بازیکنان حرفه‌ای قابل‌ اعتماد دارید، خطری بابت استفاده از ترکیب چرخشی وجود ندارد. همه بازیکنان تلاش می‌کنند و شایسته بازی کردن هستند، از این‌رو می‌توانیم از سیستم چرخشی در ترکیب‌مان استفاده کنیم و هر بار با تعدادی گزینه مستعد می‌توانیم این کار را انجام دهیم. ما در جریان بازی می‌توانیم به بازی تیم‌مان ثبات ببخشیم.

سرمربی ناپولی در ارزیابی این بازی نیز اظهار داشت: ما فوتبال واقعاً خوبی را به نمایش گذاشتیم، هر چند ساسولو حریف آسانی نبود. اگر ما موقعیت‌های گلزنی‌مان را به هدر می‌دادیم، کارمان سخت می‌شد، اما به هر حال کنترل بازی را در اختیار گرفتیم.

کارلتو همچنین در پاسخ به پرسش یکی از خبرنگاران در این خصوص که چرا از لورنزو اینسینیه در ترکیب اصلی استفاده نکرد، گفت: این نه ناپولی من است، نه ناپولی اینسینیه و یا هر کس دیگری به غیر از رئیس باشگاه و هواداران. ما همچنین برای تعقیب یوونتوس بازی نمی‌کنیم و هدف‌مان بهبود عملکردمان است تا تیمی رقابتی تا پایان فصل باقی بمانیم.
منبع: تسنیم
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین