سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017

اعلام جوایز ویژه شانزدهمین جشنواره شعر و داستان «جوان سوره»

دو جایزه ویژه ۳۰ میلیون ریالی و پنج جایزه ویژه آثار برگزیده به انتخاب شرکت کنندگان به شانزدهمین جشنواره شعر و داستان «جوان سوره» اضافه شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
 
علام جوایز ویژه شانزدهمین جشنواره شعر و داستان «جوان سوره»


دو جایزه ویژه ۳۰ میلیون ریالی به برترین اثر در بخش‌های شعر و داستان به انتخاب هیات داوران و به منظور حمایت از شرکت کنندگان جوان شانزدهمین جشنواره شعر و داستان «جوان سوره»،  اهدا می‌شود.

همچنین پنج جایزه ویژه ۱۰ میلیون ریالی به بهترین آثار در بخش‌های شعر و داستان به انتخاب شرکت کنندگان در شانزدهمین جشنواره شعر و داستان «جوان سوره» تعلق می‌گیرد این در حالی است که به تمام راه‌یافتگان به مرحله پایانی در صورت حضور و شرکت در کارگاه‌های حین برگزاری و نشست‌های تخصصی جشنواره مبلغ هشت میلیون ریال تعلق خواهد گرفت.

فرصت انتشار خارج از نوبت یک مجموعه اثر توسط انتشارات سوره مهر به نفر برگزیده در بخش داستان کوتاه، داستانک و نفرات برگزیده در بخش شعر سنتی، شعر نو و ترانه پس از تأیید مرکز آفرینش‌های ادبی نیز از دیگر فرصت‌های حمایتی در نظر گرفته شده برای شرکت کنندگان در شانزدهمین جشنواره شعر و داستان «جوان سوره» است که به همت موسسه فرهنگی هنری سپهر سوره هنر با همکاری دفتر ادبیات حوزه هنری برگزار می‌شود.

این جشنواره ۲۷ و ۲۸ آبان ماه در شهر رشت برگزار می‌شود و دبیری علمی این رویداد ادبی را در بخش شعر سید محمدجواد شرافت و محمدرضا شرفی خبوشان در بخش داستان برعهده دارد.

منبع :باشگاه خبرنگاران جوان
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین
x