سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017

«آسمان هوای باران دارد» در مرحله صداگذاری

تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی «آسمان هوای باران دارد» از احتمال پخش آن در آذرماه خبر داد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
 
«آسمان هوای باران دارد» در مرحله صداگذاری

امیر پوررحمانی تهیه کننده مجموعه تلویزیونی «آسمان هوای باران دارد»،  درباره روند تولید و محتوای این سریال گفت: در حال حاضر مجموعه «آسمان هوای باران دارد» در مرحله صداگذاری است و به صورت همزمان ساخت موسیقی آن در دست انجام است. چون یکسری از سکانس‌ها از نظر محتوایی مشکل دارد، در صدد برطرف کردن آن‌ها هستیم تا برای نمایش تلویزیونی مناسب باشد. همچنین در نظر داریم در بحث محتوایی، بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری و دغدغه ایشان در راستای تعلیم و تربیت جوانان پیش برویم.

وی ادامه داد: ان شاء الله تا هفته‌های آینده مشکلات محتوایی سریال را برطرف خواهیم کرد و آن را به سیما ارایه می‌دهیم. البته مشکلات ایجاد شده در بحث محتوایی در مرحله تدوین رخ داده است که چند قسمتی از آن نیاز به اصلاح دارد و باید جابجایی در پلان‌ها صورت بگیرد تا به خواسته صدا و سیما نزدیک شود.

پوررحمانی در خصوص پخش مجموعه سریال «آسمان هوای باران دارد» بیان کرد: همزمان با برطرف شدن مشکلات تدوین و محتوایی تمام تلاش خود را می‌کنیم تا این اثر را به پخش در اواسط آذر ماه برسانیم؛ اما باز تمام این ها احتمال است و تا پایان کار زمان پخش آن مشخص نمی‌شود.

تهیه‌کننده «آسمان همیشه ابری نیست» با اشاره به سابقه کار خود در تولید فیلم و سریال در خصوص محتوای داستانی مجموعه جدید خود گفت: من سال‌ها مربی تربیتی مدرسه بوده‌ام و با دغدغه‌های این نسل و خواسته‌های آن‌ها آشنا هستم. اعتقاد دارم که مجموعه رسانه ملی هر اندازه که در حوزه جوانان تولید داشته باشد، باز کم کار کرده است. ما باید درباره تحکیم خانواده و مسائل جوانان و نوجوانان، تولیدات بسیاری در گروه‌های فیلم و سریال داشته باشیم.

وی اظهار کرد: من پیش از این تولید سریال «آسمان همیشه ابری نیست» را تجربه کرده‌ام. آن سریال به جهت اینکه به مسائل مهم دختران در مدرسه و نسل جوان می‌پرداخت، بسیار موفق بود و مورد اقبال عمومی قرار گرفت. در همین راستا سریال «آسمان هوای باران دارد» را برای ساخت انتخاب کردم.به هر حال پرداخت به موضوعات نوجوانان و جوانان حساسیت هایی دارد که باید با صبر و حوصله انجام شود.

پوررحمانی تأکید کرد: تا وقتی مشکلات محتوایی و تصاویر را برطرف نکنم، این مجموعه پخش نخواهد شد. من برای این سریال زحمت کشیدم و مثل یک بچه آن را بزرگ کردم. خودم از نظر محتوایی روی این پروژه خیلی حساس هستم و با این کار در عرصه اقتصاد مقاومتی و تولید ملی و فرمایشات رهبر انقلاب حرف دارم. مقام معظم رهبری یکسری مطالبات از رسانه ملی دارند که باید برآورده شود. از طرفی ما باید حرف نوجوان‌ها و جوانان را نیز در سیما بیان کنیم تا بدانند که در جامعه دیده می‌شوند و برای آن‌ها ارزش قائل هستیم.

منبع :باشگاه خبرنگاران جوان
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین