تبیان، دستیار زندگی

ارسال ۱۵ اثر به وزارت ارشاد برای اخذ مجوز

جواد نعمتی شاعر و مدیر مسئول نشر افرود گفت: نزدیک به ۱۵ اثر به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای اخذ مجوز انتشار ارسال شده است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
 
ارسال ۱۵ اثر به وزارت ارشاد برای اخذ مجوز

جواد نعمتی شاعر و مدیر مسئول نشر افرود ؛در خصوص اثر جدید خود گفت:انتشارات افرود هنوز کتابی منتشر نکرده است اما نزدیک به ۱۵ اثر که اکثر آنها رمان هستند به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامیبرای اخذ مجوز انتشار ارسال شده است و تا کنون ۶ تا ۷ کتاب از میان این پانزده کتاب مجوز انتشار دریافت کرده اند که امیدوارم مجوز انتشار بقیه کتاب‌ها هم صادر شود.

وی با بیان اینکه بیشتر کتاب‌های شعر مجوز دریافت کرده اند، بیان کرد:از جمله کتاب‌هایی که مجوز گرفته و قرار است در انتشارات افرود منتشر شود، می‌توان به «نغمه‌های سنگی» اثر «رضا موثقی»، «نسیم مطلوب پاییز» اثر «مسیح گرجی»، «قاصدک ها، صورتت را آوردند» اثر «ژیلا قاسمی» و «بی قرار» اثر «سامان شمیم» اشاره کرد البته هنوز مجوز انتشار رمان‌ها نیامده است.

نعمتی با اشاره به برنامه این انتشاراتی برای چاپ کتاب گفت: قصد داریم تعدادی رمان عامه پسند را با ترجمه جدید به بازار کتاب وارد کنیم و برای امسال ۴۰ اثر درحوزه رمان و ۲۰ اثر در حوزه شعر منتشر خواهیم کرد.

.منبع :باشگاه خبرنگاران جوان