تبیان، دستیار زندگی

با حکم مدیر شبکه نسیم؛

مدیران گروه تولید و طرح و برنامه شبکه نسیم منصوب شدند

محمد احسانی در احکامی جداگانه «مدیر گروه تولید» و «مدیر طرح و برنامه» این شبکه را منصوب کرد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
 
مدیران گروه تولید و طرح و برنامه شبکه نسیم منصوب شدند

 با حکم محمد احسانی  مدیر شبکه نسیم ، مرتضی جاسبی و حامد عبدوس به ترتیب به سمت«مدیر گروه تولید» و «مدیر طرح و برنامه»این شبکه منصوب شدند.

برنامه ریزی و پیگیری تولید برنامه های پرنشاط ، مفرح و اثربخش در گونه های مختلف ، ترسیم و پیگیری فرآیند دقیق نظارت بر ایده تا محصول به منظور تولید آثار کیفی ، تهیه منظم گزارش های محتوایی از برنامه های تولید و پخش شده و اهتمام به حضور پررنگ و اثرگذار برنامه ها در فضای مجازی از اهم نکاتی است که در حکم احسانی ، برای مدیر گروه تولید شبکه نسیم به آنها اشاره شده است.

 در حکم مدیر شبکه نسیم برای مدیر جدید طرح و برنامه این شبکه  ضمن تاکید بر اهمیت و جایگاه این مدیریت به مثابه اتاق فکر و هدایت شبکه بر تدوین سیاست ها و اولویت های برنامه ای شبکه، برگرفته از اهداف کلان سازمان و معاونت ، بررسی طرح های وارده و سفارش طراحی برنامه های جدید ، نظارت کلی بر فرآیند تولید و تطبیق با طرح های مصوب و نیز استفاده دائم از ظرفیت اهل نظر و اندیشه و هنرمندان خلاق برای ارتقا کیفیت برنامه ها تاکید شده است.

محمد احسانی مدیر شبکه نسیم ضمن قدردانی از تلاشهای میثم فضلعلی و مرتضی جاسبی ، مدیران سابق گروه تولید و طرح و برنامه این شبکه، در احکام صادره خود برای مدیران جدید افزود:امیدوارم با تأسی به سالار شهیدان(ع ) و بهره مندی از آموزه های عاشورایی در انجام وظایف محوله موفق باشید.

گفتنی است؛ مرتضی جاسبی ، دانش آموخته کارشناسی ارشد مدیریت رسانه بوده که سابقه مدیریت پخش شبکه های نسیم و نمایش و نیز مدیریت طرح و برنامه شبکه نسیم را در سوابق اجرایی خود دارد همچنین حامد عبدوس دانشجوی دکتری علوم سیاسی از دانشگاه علامه طباطبایی است که سمت مشاور معاون سیما و عضو یت در شورای آموزش سیما و شورای کتاب اداره کل بازرگانی سازمان در کارنامه اش دیده می شود.

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان