تبیان، دستیار زندگی
ساعت 22 یكشنبه مورخ 2/9/82 مسابقات فوتسال جام رمضان تبیان در محل سالن یادگار امام (ره) مجموعه ورزشی انقلاب تهران آغاز شد. در این مسابقات كه با هدف تجمع اعضای سایت و آشنایی آنان با یكدیگر در یك محیط دوستانه و ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

شب اول مسابقات جام رمضان برگزار شد

ساعت 22 یكشنبه مورخ 2/9/82 مسابقات فوتسال جام رمضان تبیان در محل سالن یادگار امام (ره) مجموعه ورزشی انقلاب تهران آغاز شد. در این مسابقات كه با هدف تجمع اعضای سایت و آشنایی آنان با یكدیگر در یك محیط دوستانه و صمیمی توسطبخش ورزشی سایت تبیان برگزار می شود ، 10 تیم در دو گروه سه تیمی و یك گروه چهار تیمی به رقابت می پردازند.

در روز اول این مسابقات ابتدا دو تیم دكتر حسابی و یاران ( هر دو تیم از اعضای سایت هستند ) از گروه(الف) به مصاف یكدیگر رفتند كه در پایان تلاش 20 دقیقه ای این دو تیم ، این تیم زردپوش یاران بود كه با تك گل شاه حاتمی به پیروزی رسید.

در دیدار دوم از گروه (ج) دو تیم شاهین و رمضان ( هر دو تیم از اعضای سایت هستند ) در مقابل یكدیگر صف آرایی كردند كه در این بازی پربرخورد این تیم شاهین بود كه سفیدپوشان رمضان را با 2 گل مقدسی و میقانی ، مغلوب كردند وبا پیروزی از میدان خارج شدند.

بازی سوم شب اول را دو تیم سازمان تبلیغات اسلامی ( كاركنان سازمان تبلیغات ) و جوانان ( اعضای سایت ) از گروه(ب) برگزار نمودند كه در یك بازی نفس گیر و زیبا ، تیم سازمان تبلیغات اسلامی با نتیجه 2- 3 رقیب زردپوش خود را شكست داد. در این بازی تیم جوانان بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشت ولی تجربه بیشتر سفیدپوشان سازمان تبلیغات سبب برتری آنان شد. گلهای تیم سازمان تبلیغات را یزدی ( 2 گل ) و محمدی به ثمر رساندند همچنین محسن و جابر حاجی حسینی دو بار برای تیم جوانان گلزنی كردند . در این بازی یكی از بازیكنان جوانان توسط داور مسابقه اخراج شد.

در آخرین بازی شب اول از گروه(ج) مسابقات دو تیم تبیان 2 ( كاركنان تبیان ) و طوفان ( اعضای سایت ) به میدان رفتند كه این بازی پربرخورد و تماشایی با پیروزی 3- 4 سفیدپوشان تبیان 2 به پایان رسید. گلشن – واحدی – بابایی و حسن پور برای تبیان و بابالویی(2 بار) و آقاجانی برای طوفان گلزنی كردند.

· داوریهای مسابقات شب اول بازیها با توجه به نظر بازیكنان تیمهای شركت كننده (برنده و بازنده) ، در سطح خوبی بود.

·بازیها كه قرار بود در ساعت 22 آغاز شود با تاخیر نفرات تیمها ، 20دقیقه دیرتر آغاز شد.

· بازیكنان تمام تیمها برای اولین بار در كنار یكدیگر بازی می كردند و علیرغم عدم هماهنگی و آشنایی میان آنان بازی خوب و جوانمردانه ای را به نمایش گذاشتند.

·دو تیم برادران و تبیان 1 در روز اول استراحت داشتند.

· تمامی نفرات شركت كننده از وضعیت نور و کفپوش سالن اظهار رضایت كردند.

توجه : برنامه بازیهای آینده از طریق سایت وتماس تلفنی اعلام می شود.