سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017

دومین جشنواره ملی دانش آموزی گیاهان دارویی، فرآورده های طبیعی و طب ایرانی (سنتی)

دومین جشنواره ملی دانش آموزی گیاهان دارویی، فرآورده های طبیعی و طب ایرانی (سنتی) همزمان با برگزاری چهارمین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی در تاریخ 21 الی 24 آبان ماه 1397 در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) برگزار می گردد.
عکس نویسنده
عکس نویسنده
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
دومین جشنواره ملی دانش آموزی گیاهان دارویی، فرآورده های طبیعی و طب ایرانی (سنتی)
ستاد توسعه علوم و فناوری گیاهان دارویی و طب سنتی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با همکاری ستاد فرهنگ سازی اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می کند.

بخش های این رویداد:
- بخش دانش آموزی
- نمایشگاه محصولات گیاهان دارویی و فرآورده های طبیعی
- فن بازار (نوآوری های صنعت گیاهان دارویی)
- سلامتکده طب ایرانی (سنتی)
- نمایش گیاهان زنده (هربراتوم)

جشنواره دانش آموزی
به عنوان پایه های اصلی ستون طب ایرانی و گیاهان دارویی می توان یک نگاه عمیق به جشنواره های دانش آموزی است. دانش آموزان می توانند سازنده های ستون محکم این علم در آینده باشند. اگر دانش آموزان از امروز ترغیب شوند تا بر این حوزه به عنوان یک علم نگاه کنند دو اثر مثبت دریافت می کنیم. یک اثر این است که در زندگی روزمره خود به راحتی از این موضوعات بهره می برند. اثر دوم این است که در آینده می توانند در رشته هایی فعالیت کنند که مرتبط با این موضوع است و به طور ناخودآگاه به جای این که فقط چند حوزه مشخص را به عنوان علم به دانش آموزان یاد دهیم بدانند که از عرصه گیاهان دارویی و طب ایرانی نیز می توان در عرصه های مختلف علمی، صنعت و غیره استفاده کرده و به عنوان شغل های آینده انتخاب کنند.با توجه به اینکه جشنواره و نمایشگاه گیاهان دارویی یک رویداد کامل است که از بخش های مختلفی تشکیل شده است، جشنواره دانش آموزی گیاهان دارویی و طب ایرانی نیز در دل این جشنواره بزرگ برگزار می شود. این جشنواره می تواند منتج به برنامه های گشترده ای در آینده مانند تشکیل پژوهش سراهای تخصصی دانش آموزی، کمپین دانش آموزی اختصاصی در این زمینه، خانه رشد و فعالیت های مفید دیگر شود. بخش دانش آموزی می تواند موجب گسترش فرهنگ پژوهشگری در بین دانش آموزان، ایجاد زمینه های ظهور خلاقیت و توانایی های بالقوه دانش آموزان، ارائه و عرضه دستاوردهای پژوهشی و فناوری آینده سازان ایران، توسعه همکاری ها و مبادلات علمی و فنی مراکز پژوهشی و اجرایی، ایجاد انگیزه برای بالا بردن سطح علمی، افزایش حساسیت جامعه نسبت به پژوهش در حوزه تخصصی گیاهان دارویی و طب ایرانی، متجلی کردن نتایج آن و تبیین نقش و اهمیت بالای تفکر و پژوهش در اشتغال زایی و کار آفرینی شود.   

جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید.

حامیان:
وزارت آموزش و پرورش
وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی
وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
وزارت صنعت، معدن و تجارت
وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی
وزارت جهاد کشاورزی
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان
موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سی مرغ
مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی

دبیرخانه اجرایی جشنواره: تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان شیخ بهایی شمالی، خیابان لادن، پلاک 20 . معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ستاد توسعه علوم و فناوری گیاهان دارویی و طب سنتی
تلفن: 83532165 - 021
نمابر: 83532166 - 021
سایت: expo4.chtm.isti.ir
ایمیل: expo4.chtm@isti.ir

دومین جشنواره ملی دانش آموزی گیاهان دارویی، فرآورده های طبیعی و طب ایرانی (سنتی)
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین