سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017

عبور از تحریم ها

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی گفت: در وضعیت فعلی که تحریم‌های ظالمانه آمریکا بر ما مستولی شده امیدوارم بتوانیم با بازگشت به همان فضای مثبت و همدلی و همراهی دوران دفاع مقدس از این گردنه مهم به خوبی عبور کنیم و حتما این چنین خواهد شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
محمدعلی جوادی
«محمدعلی جوادی» در سی‌امین گردهمایی فرماندهان مهندسی رزمی جنگ جهاد روز پنجشنبه ۵ مهر ماه ۹۷ ، که با حضور رئیس ستاد کل نیروهای مسلح،معاون رئیس جمهور در امور مجلس،ر ئیس بنیاد حفظ آثار دفاع مقدس، مقامات کشوری و لشگری و مدیر کل امور ایثارگران در سالن خوشه برگزار شد، اظهار داشت: با پیروزی انقلاب اسلامی که شرق و غرب را تحت تاثیر قرار داد، دانشجویان پیرو امام خمینی (ره) در دو جبهه مشغول خدمت شدند. بخشی سپاه را تأسیس کردند و بخش دیگری به تشکیل جهاد سازندگی پرداختند.

وی افزود: پس از تشکیل جهاد سازندگی و حادثه جنگ ظالمانه و تحمیلی، بخشی از این جوانان نقش پشتیبانی و مهندسی رزمی جنگ را با همراهی و پشتیبانی سپاه و ارتش بر عهده گرفتند.

جوادی با اشاره به این که مدیریت جهادی در این ایام شکل گرفت خاطرنشان کرد:این مدیریت دارای شاخص‌هایی همچون صفا، صممیت، اخلاق اسلامی،همدلی،همراهی،همگامی بود و مدیریت جمعی و مشارکت جمعی در آن روزها برقرار بوده و اغلب کارها به صورت شورایی اجرا می شد و آن مدیریت و روابط و افتخارات موجب توفیق در جنگ شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی تاکید کرد: در وضعیت فعلی که تحریم‌های ظالمانه آمریکا بر ما مستولی شده امیدوارم بتوانیم با بازگشت به همان فضای مثبت و همدلی و همراهی دوران دفاع مقدس از این گردنه مهم به خوبی عبور کنیم و حتما این چنین خواهد شد.

جوادی یادآور شد:عزیزان ما در جهاد سازندگی بیش از ۵۴۰ هزار رزمنده داوطلب را رهسپار جبهه ها و بیش از سه هزار و ۳۰۰ شهید تقدیم انقلاب اسلامی کردند و همچنین بیش از ۲۳ هزار جانباز و ۱۳۰۰ آزاده تقدیم نمودند.

وی با بیان این که این مدال ها و افتخار تا پایان تاریخ بر تارک وزارت جهاد کشاورزی خواهد درخشید،اظهار امیدواری کرد برگزاری این گردهمایی،پاسدار و محافظ ارزش ها و فضایی که در ابتدای انقلاب و دوران جنگ بود،باشد زیرا حاکمیت این فضا کافی است که از همه بحران بگذریم.