سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017

حضرت آیت الله مکارم شیرازی:

ترور کور اهواز ناشی از حماقت تروریست ها بود؛ مسئولین بر هوشیاری خود بیفزایند

این ترور کور که نه قهرمانی بود، نه شجاعت و نه مبارزه، بلکه صددرصد ناشی از حماقت بود، به گونه ای شد که سبب نفرت عمومی همه مردم کشور بلکه همه ملت های آزاده جهان و مخصوصا اهالی شجاع و فداکار و باایمان خوزستان گشته است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
آیت الله مکارم
حضرت آیت الله مکارم شیرازی صبح امروز در درس خارج فقه در مسجد اعظم قم ضمن اعلام قرائت فاتحه برای شهدای حادثه اهواز، به قرائت بیانیه ای پرداختند که متن آن بدین شرح است:

حادثه اسف بار حمله تروریستی در اهواز که منجر به شهادت گروهی از ارتشیان و سپاهیان عزیز و مردم عادی و حتی کودک خردسال و مجروح شدن عده بیشتری شد را به شدت محکوم می کنیم و امیدواریم با همت مسئولین، عوامل آن هرچه زودتر با پاسخ کوبنده به سزای اعمالشان برسند و این گروه های تروریستی را ریشه کن سازند.

این ترور کور که نه قهرمانی بود، نه شجاعت و نه مبارزه، بلکه صددرصد ناشی از حماقت بود، به گونه ای شد که سبب نفرت عمومی همه مردم کشور بلکه همه ملت های آزاده جهان و مخصوصا اهالی شجاع و فداکار و باایمان خوزستان گشته است. شگفتی در اینجاست چگونه گروه های تروریستی اعلام می کنند عامل آن ما بودیم و این همه نفرت و ذلت را برای خود می خرند.

این حادثه اسف ناک نشان داد که همه مسئولین محترم باید بر هوشیاری خود بیفزایدند و از تکرار آن به شدت جلوگیری کنند. ما به همه خانواده هایی که عزیزان خود را در این حادثه از دست داده اند صمیمانه تسلیت گفته و شفای عاجل مجروحان را از خداوند مسئلت داریم.
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین
x