سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017

آغاز توزیع کتاب‌ های درسی دانش‌ آموزان پایه دوازدهم از ۲۵ شهریورماه

مدیرکل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی مطرح کرد: توزیع کتاب‌ های درسی دانش‌ آموزان پایه دوازدهم از روز یکشنبه ۲۵ شهریور ۹۷ توسط کتاب‌ فروشی‌ ها آغاز خواهد شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
 زینب شاه مرادی - مرکز یادگیری تبیان
آغاز توزیع کتاب‌ های درسی دانش‌ آموزان پایه دوازدهم از ۲۵ شهریورماه
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش و به نقل از خبرگزاری تسنیم، احمدرضا امینی با اشاره به آغاز توزیع کتاب‌ های درسی دانش‌ آموزان پایه‌ های هفتم، هشتم، نهم، دهم و یازدهم دوره متوسطه به جز شاخه فنی‌ و حرفه‌ ای و کاردانش از طریق کتاب فروشی‌ ها، اظهار کرد: دانش‌ آموزان برای مشاهده اسامی و آدرس کتاب‌ فروشی‌ های معتبر در شهر و منطقه محل زندگی خود می‌ توانند به سایت سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی به آدرس https://irtextbook.com/BookStoreInfo مراجعه کنند.
وی افزود: یک هزار و 74 عنوان کتاب درسی به تیراژ 135 میلیون جلد برای حدود 14 میلیون دانش‌ آموز کشور آماه شده است.
مدیرکل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی خاطر نشان کرد: ثبت‌ نام کتاب‌ های درسی دانش‌ آموزان دوره ابتدایی و شاخه‌ فنی‌ و حرفه‌ ای و کاردانش از طریق سامانه کتاب‌ های درسی امکان‌ پذیر بود و آن ها کتاب‌ های درسی خود را اول مهر از طریق مدارس دریافت می‌ کنند اما دانش‌ آموزانی که هنوز موفق به ثبت‌ نام اینترنتی کتاب‌ های درسی نشده‌ اند هنوز فرصت دارند از طریق سامانه مربوطه برای ثبت‌ نام اینترنتی کتاب‌ های درسی اقدام کنند.
احمدرضا امینی با بیان اینکه کتاب‌ های درسی پایه دوازدهم نونگاشت است ، گفت: از 25 شهریور توزیع آن ها از طریق کتاب‌ فروشی‌ ها انجام خواهد شد و هم چنین 34 عنوان کتاب‌ درسی در شاخه نظری جدیدالتالیف است.
وی تاکید کرد: توزیع کتاب‌ های درسی از منطقه به مدرسه از تاریخ 12 شهریور آغاز شده است و برای انسجام بیشتر از تاریخ اول مهر آن را بین دانش آموزان توزیع خواهند کرد و مدارس باید تا هفته اول مهر کتاب‌ ها را به دست دانش‌ آموزان برسانند.
 
مطالب مرتبط:
تصویر سازی کتاب های درسی
افزایش قیمت کتب درسی
دنیای کتاب‌ های کمک درسی

منبع: پایگاه جامع اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین