سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017

اعلام آمادگی پلیس راهور برای آغاز سال تحصیلی جدید

متأسفانه تعداد کشته‌های تصادفات در پایتخت در سال ۹۶ نسبت به سال قبلش افزایش یافته و امسال نیز درصد کمی کاهش را شاهد هستیم، همه باید با هم کمک کنیم تا بتوانیم تعداد تصادفات بخصوص تصادفات منجر به فوت را کاهش دهیم.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
اعلام آمادگی پلیس راهور برای آغاز سال تحصیلی جدید
به گزارش تبیان به نقل از روزنامه ایران، رئیس پلیس راهور تهران بزرگ تأکید کرد، پلیس برای ابتدای ماه مهر و آغاز سال تحصیلی آمادگی کامل دارد.سردارمحمدرضا میهماندار افزود: روزانه تعداد زیادی خودرو و موتورسیکلت در تهران شماره‌گذاری می‌شوند، تهران شهری پیچیده و خاص است که دیگر نمی‌توان با روش‌های سنتی آن را کنترل کرد. وی با بیان اینکه باید به جای اضافه کردن نیروی انسانی و خودرو به‌سمت مدیریت هوشمند شهر برویم، گفت: با اعمال قانون و اقدام‌های سلبی به تنهایی نمی‌توانیم شاهد تغییر رفتار شهروندان باشیم بلکه باید همراه با اعمال قانون، آموزش و فرهنگ‌سازی را نیز در دستور کار قرار دهیم.

میهماندار با بیان اینکه جرایم می‌تواند بازدارنده باشد، گفت: باید تمهیداتی اندیشید که جرایم بموقع پرداخت شود نه اینکه چند ماه طول بکشد و باید بگویم پلیس در خدمت شهر است و در مهرماه در آماده باش صددرصد هستیم. او افزود: متأسفانه تعداد کشته‌های تصادفات در پایتخت در سال ۹۶ نسبت به سال قبلش افزایش یافته و امسال نیز درصد کمی کاهش را شاهد هستیم، همه باید با هم کمک کنیم تا بتوانیم تعداد تصادفات بخصوص تصادفات منجر به فوت را کاهش دهیم.

منتظر تصویب و موافقت دولت هستیم که در صورت موافقت شاهد کاهش بار ترافیکی مهر ماه خواهیم بود. وی ادامه‌ داد: همچنین شورای ترافیک پایتخت در جلسه اخیر مصوب کرد که تردد کامیونت‌های حمل بار و کالا از اول مهر ماه تا ۱۱ مهر از ساعت 6 تا 9 صبح در محدوده سطح شهر ممنوع است.برخورد پلیس با خودروهایی که دور دور می کنند

رئیس پلیس پایتخت از برخورد با رانندگان دارای رفتار ناهنجار خبر داد و گفت: مأموران پلیس راهنمایی و رانندگی با رانندگان خودروهایی که تا پاسی از شب رفتارهای ناهنجار دارند، دور دور می‌کنند و رانندگی پرخطر دارند، برخورد می‌کند. سردار حسین رحیمی با اشاره به فرارسیدن ماه محرم اظهارکرد: در این ایام شاهد حرکت دسته جات عزاداری و برپایی هیأت‌ها و تکایا هستیم و از این‌رو لازم است نصب داربست، جانمایی تکایا و حرکت دسته‌های عزاداری طوری باشد که تردد در سطح معابر را با اختلال مواجه نکند. وی با بیان اینکه هیأت‌های بزرگ عزاداری باید با پلیس راهنمایی و رانندگی و پلیس پیشگیری هماهنگ باشند، گفت: این هماهنگی از طریق افرادی که وظیفه ارتباط با پلیس و هیأت‌ها را دارند انجام خواهد شد. به‌گفته رحیمی، به همه هیأت‌ها، تکایا و مساجد توصیه شده که مراسم‌شان حداکثر تا ساعت 23 تمام شود.

شناور شدن ساعت کار ادارات در نیمه اول مهر در انتظار موافقت دولت

قائم مقام معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از شناور شدن ساعت کاری ادارات در صورت موافقت دولت خبر داد.

شهریار افندی‌زاده در جلسه ستاد استقبال از «مهر» سال ۹۷ با اشاره به آخرین اقدامات صورت گرفته، گفت‌: در این طرح به دولت پیشنهاد دادیم که به‌منظور مدیریت ترافیک، برنامه شناور کردن ساعت کاری ادارات را در دستور کار قرار دهد. وی با اشاره به اینکه در این طرح به دولت پیشنهاد داده‌ایم که ساعت کاری ادارات از ۷ تا ۸:۳۰ صبح شناور شود، خاطرنشان کرد: کارمندان می‌توانند در پایان روز با ‌اضافه کاری ساعت صبح خود را جبران کنند. افندی‌زاده با بیان اینکه پیشنهاد ما این است که در دو هفته‌ اول مهر ماه این طرح اجرا شود، بیان‌ کرد: منتظر تصویب و موافقت دولت هستیم که در صورت موافقت شاهد کاهش بار ترافیکی مهر ماه خواهیم بود. وی ادامه‌ داد: همچنین شورای ترافیک پایتخت در جلسه اخیر مصوب کرد که تردد کامیونت‌های حمل بار و کالا از اول مهر ماه تا ۱۱ مهر از ساعت 6 تا 9 صبح در محدوده سطح شهر ممنوع است. 
منبع: روزنامه ایران
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین