تبیان، دستیار زندگی

سومین دوره مسابقه کتابخوانی کربلا جاریست

باشگاه کاربران تبیان، در راستای اهداف فرهنگی و اطلاع رسانی خود و به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم، سومین دوره مسابقه کتابخوانی کربلا جاریست را برگزار خواهد کرد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
سومین دوره مسابقه کتابخوانی کربلا جاریست
با توجه به برگزاری دو دوره مسابقه کتابخوانی ویژه دهه اول ماه محرم در سال‌های گذشته و استقبال چشمگیر کاربران از این طرح، سومین دوره این مسابقه در دهه اول ماه محرم 1397 برگزار می‌شود.
سومین دوره مسابقه کتابخوانی کربلا جاریست، با محوریت کتاب «ده گفتار» اثر حجت الاسلام والمسلمین محسن قرائتی اجرا خواهد شد.

با توجه به درخواست های کاربران، منتخبین مسابقه از بین عزیزانی که از 10 سوال به 7 سوال به درستی پاسخ داده باشند، انتخاب خواهند شد.


** توضیحات تکمیلی:
- سومین دوره مسابقه کتابخوانی کربلا جاریست، ویژه دهه اول ماه محرم و به مدت 10 روز برگزار خواهد شد.
- هر روز یک سوال از یک گفتار کتاب (روز اول محرم از گفتار اول کتاب، روز دوم از گفتار دوم و ...) در صفحه اصلی سایت تبیان (باکس مسابقات و نظرسنجی) قرار می‌گیرد و کاربران باید تا پایان همان روز، پاسخ سوال را ثبت کنند.
- تمام کاربران عضو تبیان می توانند در این مسابقه شرکت کنند. اگر تاکنون عضو تبیان نبوده اید، از اینجا به جمع کاربران ما بپیوندید.
- در صورت شرکت کردن کاربران با عضویت‌های متعدد و جعلی، تمام این عضویت‌ها از مسابقه حذف خواهند شد.
- لازم به ذکر است که شرکت کنندگان مسابقه در صورت منتخب شدن، باید جهت دریافت جوایز، عضویت خود را در سایت تبیان، تأیید نهایی کنند.

دهه اول محرم
کتاب 10 گفتار
10 سوال روزانه
10 جایزه ارزنده

** زمان شرکت در مسابقه:
سوالات این مسابقه هر روز تغییر خواهد کرد و کاربران باید در بازه زمانی 24 ساعت مسابقه، پاسخ سوال را از طریق فرم مربوطه در صفحه اصلی سایت تبیان (باکس مسابقات و نظرسنجی) ارسال کنند.

** جوایز مسابقه:
- به 10 نفر از کاربران شرکت کننده در مسابقه که بیشترین تعداد مشارکت در 10 روز اجرای مسابقه را داشته باشند (حداقل 7 روز) و به سوالات مطرح شده پاسخ صحیح داده باشند، به قید قرعه جوایز نفیسی تقدیم خواهد شد.

** زمان اعلام برندگان مسابقه:
منتخبین مسابقه تا پایان ماه محرم معرفی خواهند شد.
در صورت نیاز به هر گونه راهنمایی، می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب درج نمایید.
منتظر همراهی شما هستیم...

باشگاه کاربران تبیان