تبیان، دستیار زندگی

5 راز زندگی که باید از دیگران پنهان کنید

راز زندگی شما می تواند دهها مسئله باشد ولی مواردی هستند که بدون توجه به اهمیت آنها در موردشان با دیگران صحبت می کنید و تاثیرات منفی دریافت خواهید کرد. صحبت کردن با دیگران در مورد رازهای شخصی زندگی شما به هیچ وجه توصیه نمی شود چراکه شنیده ها تبدیل به گفته ها خواهند شد. برای انکه متوجه عواقب ناخوشایند فاش کردن راز های زندگی تان نشوید بهتر است رازهای شخصی تان را نزد خود حفظ کنید و با کسی به اشتراک نگذارید.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
تاثیرات منفی، رازهای شخصی، افکار درونی، کارهای خیر، تصورات درونی، انرژی مثبت، سبک زندگی، خانواده ایرانی، مهارت های زندگی
در میان گذاشتن رازها اکثر اوقات می توانند نتیجه ی ناامید کننده ای برای شما داشته باشد، در بین تمام راز هایی که دارید هرگز نباید 5 مورد آن را با کسی در میان بگذارید. در این بخش رازهایی که نباید در مورد آن با کسی صحبت کنید را به شما معرفی می کنیم با ما همراه شوید. این رازها در عین سادگی اهمیت خاصی دارند پس حفظ آنها را جدی بگیرید.

1. افکار درونی خود

آنچه شما به آن فکر می کنید موضوعات، باورها و تصورات درونی شماست. به عنوان مثال شما گاهی در مورد زندگی شخصی، مرگ، آینده و ده ها موضوع دیگر فکر می کنید که نباید در این موارد با اشخاص دیگر صحبت کنید. افکار و استدلال های فردی شما باید در ذهنتان پنهان بماند این یکی از مهم ترین توصیه های افراد موفق در جهان است.

2. کارهای خیر و بشر دوستانه شما

کمک به دیگران و دستگیری نیازمندان یکی از بهترین کارها برای تقویت روحیه و انتقال انرژی مثبت به شماست ولی صحبت کردن در مورد این کارها با دیگران به هیچ عنوان توصیه نمی شود. به طور کلی وقتی در مورد کار خیری که انجام داده اید با دیگران صحبت می کنید بعد از گذشت مدتی احساس سابق را در درون خود نخواهید داشت و علاوه بر آن حس مثبت بشردوستانه مانند سابق در روحیه شما شگفت انگیز نخواهند بود. بعد از علنی شدن کمک های بشردوستانه تان اطرافیان شما را فردی متظاهر خواهند دید و بازخورد این حس منفی را احساس خواهید کرد.

3. اهداف شما

برای آنکه فرد موفقی باشید نباید در مورد اهداف شخصی تان با دیگران صحبت کنید. تمام تلاش خود را به کار گیرید تا افکار و برنامه های شما در مسیر رسیدن به هدفتان جایی و با کسی بازگو نشود. به گفته افراد موفق و مشهور دنیا صحبت کردن در مورد اهداف شخصی با دیگران اولین قدم برای شکست است.

4. سبک زندگی شما

جزئیات دقیق از زندگی شخصی شما نباید با کسی مطرح شود. مسائل مربوط به روابط شما با همسرتان، عقاید دینی ،عادات زشت و ناپسند هر یک از اعضای خانواده و دهها مورد این چنینی که صحبت کردن در مورد آن ها با دیگران اشتباهی بزرگ است. تا حد ممکن سعی کنید نگرانی ها و مسائل مربوط به زندگی شخصی خود را با کسی در میان بگذارید.

5. به هم ریختگی خانه و لباس های کثیف تان

شاید برای تان عجیب باشد که این گزینه چطور در میان رازهای مهم شخصی قرار گرفته است ولی باید بدانید که این مورد از اهمیت خاصی برخوردار است. یکی از کارهای غیر عاقلانه صحبت کردن در مورد وضعیت نظافت خانه و لباس هایتان با دیگران است. بازگو کردن این چنین مسائلی در بیرون از خانه و با افرادی غیر از اعضای خانواده تان ارزش و شخصیت شما را دچار آسیب می سازد.


منبع : نمناک
مشاوره
مشاوره
در رابطه با این محتوا تجربیات خود را در پرسان به اشتراک بگذارید.