تبیان، دستیار زندگی

داوران چهارمین جشنواره «تئاتر باران» معرفی شدند

هانیه توسلی،ستاره اسکندری،نسیم ادبی،ساناز بیان و مهدی مشهور به عنوان هیئت داوران بخش صحنه ای چهارمین جشنواره «تئاتر باران» معرفی شدند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
 
داوران چهارمین جشنواره «تئاتر باران» معرفی شدند

چهارمین جشنواره «تئاتر باران» از تاریخ ز به مدت هفت روز در تئاتر باران برگزار خواهد شد.

هانیه توسلی،ستاره اسکندری،نسیم ادبی،ساناز بیان و مهدی مشهور به عنوان هیئت داوران بخش صحنه ای چهارمین جشنواره «تئاتر باران»برگزیده شدند و مسئولیت قضاوت 7 اثر نمایشی را از بین 70 نمایش ارائه شده به دبیرخانه جشنواره بر عهده خواهند داشت.

رضا بهاروند گفت: چهارمین جشنواره «تئاتر باران» از تاریخ 10 شهریور تا 17 شهریورماه  در تئاتر باران برگزار خواهد شد و بر اساس قوانین و مقررات، هئیت داوری 2 نمایش برگزیده را معرفی خواهند کرد.

پیش از این مهدی مشهور، مهران رنجبر و مهدی شجاعی، مسئولیت انتخاب و بازبینی آثار صحنه ای متقاضی حضور در جشنواره تئاتر باران را بر عهده داشتند.

چهارمین جشنواره تئاتر باران با عنوان«جشنواره فغر» از تاریخ 10 شهریور ماه در دو بخش اجرای صحنه‌‌ای و نمایشنامه‌خوانی و به دبیری رضا بهاروند برگزار می‌شود.

لازم به ذکر است؛ تئاتر باران به منظور تشویق و حمایت از آموزش تئاتر و پشتیبانی و معرفی نسل جوان و فعال، اقدام به برگزاری جشنواره آموزشگاه‌های سینمایی و هنرهای نمایشی از میان هنرجویان و فارغ‌التحصیلان آموزشگاه‌های سینمایی و هنرهای نمایشی می‌کند.

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان