سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017

نوجوانان زلزله زده سرپل ذهاب میهمان المپیاد فیلمسازی می شوند

نوجوانان زلزله زده سرپل ذهاب میهمان دومین المپیاد فیلمسازی نوجوانان در سی و یکمین جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان می شوند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
 المپیاد فیلمسازی نوجوانان

نوجوانان زلزله زده سرپل ذهاب میهمان دومین المپیاد فیلمسازی نوجوانان در سی و یکمین جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان می شوند و در برنامه هایی که برای نوجوانان حاضر در این المپیاد تدارک دیده شده حضور خواهند داشت.

جمعی از نوجوانان زلزله زده 9 تا 16 سال سرپل ذهاب میهمان دومین المپیاد فیلمسازی نوجوانان می شوند و از مجموع برنامه های تدارک دیده شده در اردوگاه شهید بهشتی که محل برگزاری دومین المپیاد فیلمسازی است، بهره می برند.

مهدی نیری، عرفان خدا بنده، عزت کریم نژاد، فاطمه شرف الدین، سینا الماسی، محسن عزیزی وفا، سایان گلستانی، سارا حدادیان و سوگند یزدان شناس از نوجوانان 9 تا 16 سالی هستند که میهمان جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان می شوند و در دومین المپیاد فیلمسازی حضور خواهند داشت.

دومین المپیاد فیلمسازی نوجوانان با همراهی انجمن سینمای جوانان ایران و بنیاد سینمایی فارابی در سی و یکمین جشنواره فیلم کودکان و نوجوانان برگزار می شود. این المپیاد در دو بخش «فیلم» و «فیلمنامه» با پذیرش فیلم‌های ۳ دقیقه ای با موضوع آزاد در گروه سنی ۹ تا ۱۶ سال برپا می شود.

سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان به دبیری علیرضا رضاداد ۸ الی ۱۴ شهریور ۹۷ در شهر اصفهان برگزار می شود.
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان 
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین