سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017

بازگشت ۴۰۰۰ هزار نفر از حجاج به کشور

رییس سازمان حج و زیارت گفت: تا پایان روز سه‌شنبه نزدیک به ۴ هزار نفر از حجاج ایرانی وارد کشورمان شده‌اند و این روند در طی روزهای آتی ادامه دارد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
حجاج
به گزارش تبیان به نقل از خبرگزاری تسنیم، حمید محمدی امروز مصادف با هفدهم ذی‌الحجه درباره آخرین وضعیت اعزام حجاج مدینه بعد به مدینه منوره و بازگشت حجاج به کشورمان اظهار کرد: پروازهای بازگشت به ایران از روز شانزدهم ذی‌الحجه آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

وی افزود: تا پایان روز گذشته نزدیک به 4 هزار نفر از حجاج ایرانی وارد کشورمان شده‌اند و این روند در طی روزهای آتی ادامه دارد.

رییس سازمان حج و زیارت با بیان اینکه اعزام زایران مدینه بعد به مدینه نیز با جدیت ادامه دارد، تصریح کرد: خروج از مکه به سمت مدینه از دو روز قبل شروع شده است و تا پایان روز گذشته نیز 6 هزار و 500 نفر از حجاج کشورمان وارد شهر مدینه شده‌اند.

به گفته محمدی، خروجی زایران از مکه به مدینه و همچنین به ایران ادامه دارد و روزانه میانگین بین 3 تا 4 هزار نفر از جمعیت مکه کاسته می‌شود که این برنامه در روزهای آتی با سرعت و تعداد بیشتری ادامه می‌یابد و رفته‌رفته از جمعیت حجاج ما در شهر مکه مکرمه کاسته خواهد شد.

وی تاکید کرد: امیدواریم که حجاج عزیز ما ایام باقیمانده را به سلامت طی کرده و به کشورمان بازگردند.

امسال بیش از 86 هزار نفر از زایران کشورمان در حج تمتع 97 حضور یافتند؛ نخستین گروه حجاج کشورمان روز 27 تیرماه وارد سرزمین وحی شدند و آخرین گروه حجاج نیز 24 شهریور به میهن باز می‌گردند.
منبع: خبرگزاری تسنیم
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین
x