سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017

تلاش سعودی‌ها برای گرفتن رای با پول

فدراسیون فوتبال عراق به خاطر مسائل مالی در آستانه انصراف از عضو فدراسیون غرب آسیا و به عضویت درآمدن در فدراسیون من درآوردی سعودی ها است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
سعودی
سعودی ها یک سال مانده به آغاز انتخابات ریاست جدید کنفدراسیون فوتبال آسیا فعالیت خود را برای جمع آوری آراء اعضای AFC برای گرفتن منصب ریاست آغاز کرده اند. استعفای عادل عزت، رئیس فدراسیون فوتبال عربستان از سمتش اولین اقدام رسمی سعودی ها برای آمادگی برای ریاست فوتبال آسیا بود.
در جدیدترین خبر امروز سایت اسپورت عراق خبر داد: فدراسیون فوتبال عراق به فدراسیون فوتبال قطر اعلام کرد که می خواهد از عضویت فدراسیون غرب آسیا انصراف بدهد و به خاطر پیشنهاد مالی خوب به عضویت فدراسیون جنوب غرب آسیا با ریاست عربستان در بیاید. اما فدراسیون قطر نمی خواهد یک عضو فدراسیون غرب آسیا را از دست دهد و می خواهد پیشنهاد مالی بهتری به عراقی ها بدهد.
به گزارش فارس، سعودی ها 3 ماه پیش یک فدراسیون من درآوردی به نام «فدراسیون جنوب غرب آسیا» ایجاد کردند و شروع به عضو گیری کردند تا آراء فدراسیون های مختلف را کسب کنند و برای انتخابات آینده ریاست AFC با کنار زدن شیخ سلمان، عادل عزت را جایگزینش کنند.
منبع:فارس
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین