سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017

برانکو : در تهران جبران می کنیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس بعد از شکست یک به صفر شاگردانش مقابل الدحیل قطر، گفت: در بازی برگشت و در شهر تهران این نتیجه را جبران خواهیم کرد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
برانکو
برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری بعد از دیدار پرسپولیس و الدحیل افزود: بازیکنان تمام تلاش خود را برای نتیجه گرفتن به عمل آوردند اما امروز با تیمی بازی کردیم که یکی از قوی ترین تیم های آسیاست.
وی گفت که در تهران انتظار داریم با یار دوازدهم خود که 80 هزار تماشاچی و هوادار خونگرم پرسپولیس هستند، نتیجه بهتری بگیریم.
سرمربی سرخپوشان در ادامه افزود: بازی های تیم الدحیل را که دنبال می کردم، دنبال نقطه ضعف این تیم بودم ولی این تیم خیلی قوی بود و نقطه ضعفی نداشت، ولی تیم پرسپولیس هم تیم قوی است که 40 میلیون طرفدار دارد.
برانکو گفت که در این مرحله لیگ قهرمانان همه تیم ها قوی هستند و تیم ضعیفی وجود ندارد ولی باید ریسک کنیم و هجومی بازی کردیم و نشان دادیم که با تغییر سیستم هم می توانیم بازی کنیم. البته اشتباهاتی وجود داشت که ممکن است در هر بازی اتفاق بیافتد.
تیم پرسپولیس ایران در بازی رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا که در ورزشگاه خلیفه دوحه برگزار شد با نتیجه یک بر صفر مغلوب تیم الدحیل شد.
بازی برگشت دو تیم 26 شهریور در تهران برگزار می شود.
منبع: ایرنا
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین
x