تبیان، دستیار زندگی
سازمان تربیت بدنی با صدور بیانیه‌ای ضمن حمایت از مظلومیت ملت قهرمان فلسطین و همصدایی با قیام انتفاضه، آمادگی خود را برای حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس اعلام كرد. به نقل از روابط عمومی سازمان تربیت بدنی؛ در بخشی از این بی...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

حضور ورزشكاران در راهپیمایی روز قدس

سازمان تربیت بدنی با صدور بیانیه‌ای ضمن حمایت از مظلومیت ملت قهرمان فلسطین و همصدایی با قیام انتفاضه، آمادگی خود را برای حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس اعلام كرد.

به نقل از روابط عمومی سازمان تربیت بدنی؛ در بخشی از این بیانیه آمده است: بر پایی راهپیمایی روز جهانی قدس در سراسر جهان گواه این مدعاست كه ندای مظلومیت ملل تحت ستم هرگز خاموش و بی‌پاسخ نخواهد ماند.

حماسه و نهضت خود جوش انتفاضه، پیكره پوسیده ظلم و استكبار جهانی و به ویژه صهیونیسم را متلاشی ساخته و خون جوانان، كودكان و زنان فلسطینی صدای حقانیت خود را كه استیلای ظلم را هركز تحمل نخواهد كرد را به گوش جهانیان رسانده است.

بر تمام ملل مسلمان و آنانی كه دل در گرو آرمان‌ها و اصول انسانی دارند لازم است كه در حمایت از این حركت ظلم ستیز بپاخیزند و با سر دادن كلام الهی وجدان به خواب رفته جهانی را بیدار كنند.

حمایت شرم آور آمریكای سلطه طلب از اقدامات رژیم صهیونیستی در توجیه مقابله با تروریسم و اعتراض انسان‌های عدالت خواه و صلح طلب سراسر جهان نسبت به این جنایت‌ها به خوبی اثبات كرده است كه دخالت آمریكا و اسراییل در امور سایر كشورها، همچون افغانستان، فلسطین، عراق و سایر كشورها تبلور عینی زورگویی و تروریسم دولتی است كه با هیچ دلیل و منطقی قابل قبول نیست.

در پایان این اطلاعیه آمده است: سازمان تربیت بدنی ضمن حمایت مجدد از قیام انتفاضه و در پاسخ به ندای مظلومیت مردم فلسطین، همصدا و همراه با سیل خروشان ملت قهرمان ایران همراه با ورزشكاران، قهرمانان، مربیان، پیشكسوتان و جامعه ورزش كشور در راهپیمایی روز قدس شركت و با آرمان‌های قیام خونین انتفاضه و شهدای فلسطین تجدید میثاق خواهند كرد.