سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017

178 اثر به دبیرخانه تئاتر کوتاه ارسباران ارسال شد

دبیر دوازدهمین جشنواره سراسری تئاتر کوتاه ارسباران گفت: 178 اثر نمایشی از 52 شهر و 30 استان کشور به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
جشنواره سراسری تئاتر کوتاه ارسباران

علیرضا آقازاده روز پنجشنبه افزود: از این تعداد، آثاری از 12 استان و 14 شهر کشور شامل سه اثر آیینی سنتی، هفت اثر صحنه‌ای و هفت اثر خیابانی توسط هیات انتخاب و بازبینی برای شرکت در جشنواره انتخاب شده است.
وی اظهار داشت: در بخش آیین های سنتی 'عطریه' به کارگردانی مرضیه آزادی خالص از بندر خمیر، آیین 'یار یار' به کارگردانی مرتضی اسدی مرام از کرمانشاه و 'گاله واره' به کارگردانی مصطفی عنایت پور از سبزوار انتخاب شده است.
دبیر دوازدهمین جشنواره سراسری تئاتر کوتاه ارسباران یادآوری کرد: در بخش خیابانی 'خواب تلخ' به کارگردانی پویان عطایی از اصفهان، 'جفت شیش ' به کارگردانی احسان یحیی آبادی از اسفراین، 'تولیدی لیلی مجنون' به کارگردانی پژمان شاهوردی از بروجرد و 'بر بال فرشتگان' به کارگردانی علی چناری از هرسین از آثار انتخاب شده به این جشنواره است.
آقازاده ادامه داد: 'اگه تو بودی چه میکردی' به کارگردانی حشمت اله زارعی از اراک، '‌پشت و رو' به کارگردانی مصطفی مباشر امینی از تهران، 'به رنگ مرگ ' به کارگردانی علیرضا قاسمی از بناب، 'زن ذلیل ها' به کارگردانی بهزاد هادی از اهر و 'روبیک دنیای جدید' به کارگردانی مهدی قلی پور از اهر(خارج از مسابقه) از دیگر آثار منتخب این جشنواره در بخش خیابانی است.
وی گفت: در بخش صحنه ای نیز 'نفرین ترین حوا' به کارگردانی محمداسماعیل بیگی از ایلام، 'من' به کارگردانی شاهین سلطانی از قم، 'اعترافات یک تیرک چوبی' به کارگردانی محمد طبخی از اراک، 'تکرار' به کارگردانی زهرا عبادی از تبریز، 'زخم' به کارگردانی مصطفی قربانی از ورامین، 'نه' به کارگردانی فرناز فتح راضی از آذرشهر، 'کافه مبارک' به کارگردانی نسیم عموزاده از اهر و 'اتحادیه ابلهان' به کارگردانی معین جعفری از اهر از آثار منتخب این جشنواره است.
آقازاده افزود: حضور هنرمندان در گلزار شهدا و ادای احترام به مقام والای شهیدان، اجرای نمایش‌های راه‌ یافته به بخش مسابقه جشنواره سراسری تئاتر کوتاه ارسباران در دو نوبت صبح و عصر از برنامه‌های این جشنواره است.
وی گفت: بر اساس برنامه‌های تعیین ‌شده از صبح تا 12 شب نمایش‌های راه‌ یافته در سالن‌های نمایشی و پارک‌های سطح شهر اهر اجرای عمومی می‌شود.
دوازدهمین جشنواره سراسری تئاتر کوتاه ارسباران از 31 مرداد آغاز و سوم شهریور با برگزاری آیین اختتامیه در سالن میرزاجعفر قراجه داغی و معرفی آثار برگزیده به اتمام می رسد.
شهرستان اهر از شهرستان‌های استان آذربایجان شرقی است که جمعیت آن بر اساس سرشماری عمومی نفوس و مسکن در سال 1390 در حدود 128 هزار نفر است که 92 هزار نفر در شهر اهر و 36 هزار نفر در روستاها ساکن هستند. 
منبع : خبرگزاری ایرنا
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین
x