تبیان، دستیار زندگی
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تهران، ورزش را بستر مناسبی برای ترویج و توسعه‌ی ارزش‌های قرآنی در جامعه و اقشار جوان دانست. اكبر غمخوار در بازدید از یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن كریم، تصریح كرد: راه‌های بسیاری برای ترویج فره...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

بازدید غمخوار از نمایشگاه قرآن


مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تهران، ورزش را بستر مناسبی برای ترویج و توسعه‌ی ارزش‌های قرآنی در جامعه و اقشار جوان دانست.

اكبر غمخوار در بازدید از یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن كریم، تصریح كرد: راه‌های بسیاری برای ترویج فرهنگ قرآنی، از طریق ورزش وجود دارد، لذا شایسته بود مسوولان برگزاری نمایشگاه در كنار بخش‌های مختلف، بخشی را نیز به ورزش اختصاص می‌دادند.

وی با تاكید بر اقتدای جامعه‌ی ورزش به حضرت علی (ع)، گفت: تقویت این باور دینی و مذهبی در میان ورزشكاران بسیاری از مسایل حاشیه‌ای ورزش را حل خواهد كرد و نمایشگاه قرآن محل مناسبی برای گسترش این تفكر می‌باشد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در ادامه به نقش ارزنده گسترش فرهنگ قرآنی در میان ورزشكاران اشاره كرد و افزود: جاری ساختن اسما متبركه و ائمه اطهار قبل از مسابقات از سوی ورزشكاران، گویای این حقیقت است كه بدون توسل به آنان كسب مقام‌های بین‌المللی غیر ممكن خواهد بود.

غمخوار با تاكید بر تداوم و گسترش كارهای فرهنگی در میان قشر جوان، اظهار امیدواری كرد: اقدامات فرهنگی در میان جامعه‌ی ورزش نیز گسترش یابد تا شاهد بالندگی ورزش كشورمان باشیم.