تبیان، دستیار زندگی
ین پرسپولیس باقری و جمشیدی با هم درگیر شدند ! با آن كه پرسپولیس در آرامش تمرین می كند اما این آرامش ظاهری است و بازیكنان این تیم چندان با هم رفیق و یكدل نیستند . در یكی از لحظات بازی تمرینی دیروز سرخپوشان بین كریم باقری و پ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

جنگ و دعوا در تمرین پرسپولیس

باقری و جمشیدی با هم درگیر شدند !


با آن كه پرسپولیس در آرامش تمرین می كند اما این آرامش ظاهری است و بازیكنان این تیم چندان با هم رفیق و یكدل نیستند . در یكی از لحظات بازی تمرینی دیروز سرخپوشان بین كریم باقری و پژمان جمشیدی یك درگیری لفظی پیش آمد كه نزدیك بود آرامش تمرین را بر هم بزند اما با وساطت بزرگترهای پرسپولیس غائله خاتمه یافت .

مدیرعامل باشگاه برق شیراز:

طباطبایی با 25 میلیون برقی شد

خلیل صالحی ، مدیر عامل باشگاه برق شیراز می گوید ، به هادی طباطبایی همانقدر پول می دهیم كه به بقیه داده ایم . با هادی صحبت كردم و در مورد مسائل مالی نیز به توافق رسیدیم كه در صورت تامین اعتبار آن از سوی باشگاه ، وی می تواند نیم فصل دوم را در برق توپ بزند . ما برای بازیكنان درجه اول خود 25 میلیون تومان در نظر گرفته ایم كه احتمال دارد طباطبایی همین مبلغ را دریافت كند ! به گفته صالحی ، طباطبایی بر سر مسائل مالی حساسیت زیادی به خرج نداد و تنها هدفش بازی كردن است. باشگاه استقلال به ما قول داد تا رضایت نامه هادی را بدهد .