تبیان، دستیار زندگی

تاکید دبیر اجرایی جشنواره سلامت بر حضور پر رنگ استارتاپ‌ها

دبیر اجرایی سومین جشنواره ملی فیلم سلامت بر لزوم ایجاد بسترهای مناسب برای حضور استارتاپ‌های مرتبط با حوزه بهداشت و سلامت در سومین جشنواره فیلم سلامت تاکید کرد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
 
تاکید دبیر اجرایی جشنواره سلامت بر حضور پر رنگ استارتاپ‌ها

 محمدعلی حجازی دبیر اجرایی سومین جشنواره ملی فیلم سلامت، طی ابلاغی به دبیر کمیته رویداد‌های استارتاپی جشنواره ملی رسانه‌های دیجیتال سلامت، خواستار فراهم آوردن مقدمات و بسترهای لازم در راستای حضور تمامی استارتاپ‌های مرتبط با جشنواره فیلم سلامت شد.

وی گفت:یکی از ظرفیت‌های مهم جشنواره فیلم سلامت، کمک به رشد استارتاپ‌های مرتبط با موضوع سلامت است که به‌حتم در طی مسیر، پربارتر شدن این حوزه را به همراه دارد.

دبیر اجرایی سومین جشنواره ملی فیلم سلامت افزود: از تعامل با جامعه مخاطبان کسب و کارهای حوزه سلامت و ایجاد فضایی در راستای یکپارچگی فرهنگی برای گسترش و ارتقای سطح آگاهی و دانش مردم با موضوعات سلامت نیز می‌توان به عنوان دیگر ظرفیت‌های این همکاری یاد کرد.

لازم به ذکر است؛سومین جشنواره فیلم سلامت با هدف نمایش آثار ایرانی با محوریت نقش سلامت در زندگی انسان و با شعار «سلامت برای همه؛ اجتماعی شدن سلامت» از تاریخ 1 تا 5 شهریور 97 به ریاست سید محمدهادی ایازی و دبیری محمد کیاسالار برگزار می‌شود.

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان