تبیان، دستیار زندگی

راه‌اندازی سرویس‌های جدید در سامانه اینترنت بانک ایران زمین

بانک ایران زمین از راه‎اندازی سرویس‌های جدید پرداخت الکترونیک در جهت حرکت هرچه بیشتر این بانک به سمت بانکداری الکترونیک خبر داد.
عکس نویسنده
عکس نویسنده
نویسنده : هومن بهلولی
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
پرداخت الکترونیک
به گزارش تبیان، در راستای ارتقا سطح خدمات رسانی مطلوب و رفاه حال مشتریان، سرویس‌های جدیدی در سامانه اینترنت بانک ایران زمین راه اندازی و عملیاتی شده است.

این سرویس‌ها به شرح زیر است:
انتقال وجه کارت به شبا (سقف انتقال وجه تا مبلغ ۰۰۰‌‏/۰۰۰‌‏/۳۰ ریال)؛ با استفاده از این قابلیت، انتقال وجه با مبداء کارت ایران زمین و به شماره شبای هر یک از بانک‌هایی که عضو شبکه شتاب (نسخه ۷) می‌باشند فراهم گردیده است.
دریافت دوباره رسید؛ در این بخش امکان دریافت مجدد رسید کلیه تراکنش های صورت گرفته در اینترنت بانک اعم از: انتقال وجه، پرداخت تسهیلات، خرید شارژ و … مقدور خواهد بود.
تاریخچه عملیات کاربر؛ با مراجعه به این سرویس، تمامی رخدادهای صورت گرفته در سامانه اینترنت بانک در بازه زمانی مشخص (انتخابی) از قبیل:عملیات انجام شده در کارپوشه و … قابل مشاهده می باشد.
پرداخت با شناسه؛ نهایتاً امکان واریز وجه به حساب‏/ حساب هایی که دارای شناسه مرجع (واریز) در بانک ایران زمین می باشند فراهم گردیده که مراحل آن به شرح ذیل است:
۴‏-۱‏- برداشت از سپرده ایران زمین
۴‏-۲‏- درج نام شرکت یا سازمان مربوطه (مشتری ایران زمین)
۴‏-۳‏- درج شناسه مرجع (واریز)
۴‏-۴‏- تائید پرداخت و دریافت رسید