تبیان، دستیار زندگی
تیم فوتبال استقلال تهران كه برا ی بر پایی اردوی تداركاتی چند روزه به منطقه ی آزاد كیش سفر كرده بود دردومین روز از حضور خود دراین جزیره در یك دیدار دوستانه در برابر تیم منتخب كیش به پیروزی پرگل دست یافت. دراین بازی كه در اس...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

استقلال شش تایی كرد

تیم فوتبال استقلال تهران كه برا ی بر پایی اردوی تداركاتی چند روزه به منطقه ی آزاد كیش سفر كرده بود دردومین روز از حضور خود دراین جزیره در یك دیدار دوستانه در برابر تیم منتخب كیش به پیروزی پرگل دست یافت.

دراین بازی كه در استادیوم فوتبال المپیك كیش برگزار شد تیم استقلال تهران ، كه دراین بازی به استثنا 2 بازیكن ملی پوشان و 2 یازیكن مصدوم ، بقیه نفرات خود را در اختیار داشت توانست دریك بازی كاملا هجومی د رمقابل تركیبی از بازیكنان باشگاه های فوتبال كیش به شش گل دست یابد.

استقلال درنیمه اول توانست در دقایق 8 و12 به دو گل زود هنگام توسط فابریتسیومهاجم برزیلی خود دست یابد و پس از آن رضا عنایتی و فراز فاطمی شمار گل های آبی پوشان را تا پایان نیمه اول به پنج گل رساندند.

تیم فوتبال منتخب كیش كه به نظرمی رسید درنیمه اول این بازی تحت تاثیر نام حریف قرار گرفته است و درنیمه دوم بازی با چند تغییر درتركیب تیم خود بازی بهتری ارایه داد و حتی چند فرصت خوب گلزنی نیز برای خود خلق كرد اما با وجود اخراج مسعود قاسمی از تیم استقلال در نیمه دوم ، تیم كیش توفیقی برای زدن گل به دست نیاورد و این نیمه نیز با تك گل رضا عناییت به پایان رسید تا در مجموع استقلال بتواند با نتیجه ی 6 بر صفر در اولین دیدار تداركاتی و دوستانه خود در كیش پیروز از میدان خارج شود.

گفتنی است این بازی در حضور 3000 نفر از اهالی جزیره كیش انجام شد و تیم استقلال از تشویق های بی وقفه طرفداران خود در این جزیره نیز برخوردار بود.