تبیان، دستیار زندگی

در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛

اظهارات معاون سیما درباره تغییر مدیر شبکه افق و سریال مدیری/ «هفت» یک ماه دیگر پخش می‌شود

میرباقری در جدیدترین اظهارات خود به موضوعاتی چون تغییران مدیران و زمان پخش برنامه «هفت» پرداخت.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
اظهارات معاون سیما درباره تغییر مدیر شبکه افق و سریال مدیری/ «هفت» یک ماه دیگر پخش می‌شود

در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛ اظهارات معاون سیما درباره تغییر مدیر شبکه افق و سریال مدیری/ «هفت» یک ماه دیگر پخش می‌شود میرباقری در جدیدترین اظهارات خود به موضوعاتی چون تغییران مدیران و زمان پخش برنامه «هفت» پرداخت.

مرتضی میرباقری معاون سیما در حاشیه بازدید از پشت صحنه برنامه تلویزیونی «2018» ، در گفتگو با خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون   گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص روند پیش تولید و نگارش سریال جدید مهران مدیری ، گفت: در آخرین جلسه‌ با مهران مدیری، درباره کارهای آینده صحبت کردیم و پیش از این نیز او علاقه مند بود که به جز برنامه «دورهمی» ، یک دوره ای هم وارد کار نمایشی شود.

وی ادامه داد: پیشنهادهایی ارائه داد و در مقابل شبکه‌هایی برای پخش سریال او کاندید هستند و برای آن مذاکراتی انجام شده است. در واقع این هنرمند عزیز پایگاه و جایگاه رسانه‌ای قوی در بین مردم دارد و همچنان کار خود را در صدا و سیما و در بخش نمایش ادامه می‌دهد.

میرباقری در خصوص نگارش فیلمنامه این سریال بیان کرد: متن این مجموعه تلویزیونی در مرحله طرح است و اگر طرح آن کامل شود درباره آن اظهار نظر خواهیم کرد.

معاون سیما در خصوص پخش برنامه تلویزیونی «هفت» عنوان کرد: علی فروغی مدیر شبکه سه سیما هفته گذشته جلسه‌ای با بنده داشت و درباره این برنامه اعلام آمادگی کردند تا یک ماه دیگر روی آنتن برود.

وی در ادامه در خصوص تغییرات مدیریتی در شبکه‌های سیما و حضور احمد مداحی به عنوان مدیر شبکه افق ،  تصریح کرد: بخشی از این تغییرات مدیریتی مورد تایید است و قسمتی دیگر نه. هم اکنون رمضان نژاد با حفظ سمت، مدیریت شبکه پنج را برعهده گرفته و سرپرستی شبکه افق را دارد. درباره مدیریت جدید شبکه افق لیستی از مدیران برای انتصاب شبکه معرفی شده که نام احمد مداحی در آن اسامی وجود ندارد.

انتهای پیام/

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .