تبیان، دستیار زندگی

آخرین خبرها از فصل دوم سریال «بچه‌مهندس»

فصل دوم سریال «بچه مهندس» به کارگردانی علی غفاری و تهیه کنندگی سعید سعدی این روزها در حال تصویربرداری است
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
 
سریال «بچه مهندس»

سریال «بچه مهندس» به کارگردانی علی غفاری که فصل اول آن در ماه رمضان ۹۷ روی آنتن رفت، این روزها در حال تصویربرداری فاز دوم است.

سعید سعدی تهیه‌کننده این سریال در گفتگو با خبرنگار «صبا» در خصوص روند تصویربرداری فصل دوم این سریال گفت: در حال حاضر تصویربرداری در حال انجام است و تاکنون حدود ۳۰ درصد پروژه تصویربرداری شده است ، همه بازیگران جلوی دوربین نرفته اند و قرار است بازیگران جدید هم به پروژه اضافه شوند که در حال مذاکره با آن ها هستیم.

وی در خصوص زمان پخش این سریال افزود: در تلاش هستیم که سریال را برای پخش در پاییز آماده کنیم.

سعدی در خصوص سریال «پرچین» ادامه داد: در خصوص این سریال هنوز به نتایج نهایی نرسیدیم، سریال در مرحله نگارش قرار دارد و هنوز وارد مراحل تولید نشده‌ایم.

گفتنی است؛ فصل اول سریال «بچه ‌مهندس» به کارگردانی علی غفاری و تهیه‌کنندگی سعید سعدی در شب‌های ماه رمضان از شبکه دو سیما پخش می‌شد.

مانی رحمانی، بنیامین محمدیان، پرویز پورحسینی، بهاره رهنما، بهناز جعفری، افشین نخعی، سلمان فرخنده، سیاوش چراغی پور، فرزین محدث، سوگل طهماسبی، عباس جمشیدی فر، حمید شریف زاده از بازیگرانی هستند که هم در فاز یک و هم در فاز دو حضور دارند.

بهناز جعفری، ساناز سعیدی ،بهاره رهنما، برزو ارجمند، اندیشه فولادوند، مریم خدارحمی، نفیسه روشن، سوگل طهماسبی ، عباس جمشیدی فر، سلمان فرخنده، فرزین محدث ، سیاوش چراغی پور، حمید شریف زاده، هاله گرجی، افشین نخعی، افشین سنگ چاپ، مهرناز بیات، فرخنده فرمانی زاده ، شیدا یوسفی، سمانه حبیب پور، علی برقی و یوناتدین، نیوشا علیپور و آریا نرج آبادی بازیگران فاز یک تین سریال بودند.

منبع: خبرگزاری صبا