تبیان، دستیار زندگی

آرزوی موفقیت فدراسیون فوتبال برای تیم داوری ایران

فدراسیون فوتبال ابراز امیدواری کرد که تیم داوری ایران،دیدار رده بندی رقابت های جام جهانی 2018 روسیه را هم با موفقیت پشت سربگذارد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
جام جهانی روسیه2018
فدراسیون فوتبال ابراز امیدواری کرد که تیم داوری ایران،دیدار رده بندی رقابت های جام جهانی 2018 روسیه را هم با موفقیت پشت سربگذارد.

در پیام فدراسیون فوتبال آمده است:

علیرضا فعانی،رضا سخندان و محمدرضا منصوری با عملکرد درخشان خود تا واپسین روزهای برگزاری جام جهانی،در روسیه باقی ماندند تا براساس انتخاب فیفا،قضاوت دیدار بلژیک و انگلیس در مسابقه رده بندی را برعهده داشته باشند.برای تماشای هنر والای تیم داوری ایران در این دیدار لحظه شماری می کنیم و نیک می دانیم فرزندان ایران عزیز در این مسابقه هم با شایستگی از عهده مسولیت هایشان برمی آیند.

همچنین وزارت ورزش و جوانان هم در پیامی برای تیم داوری ایران در بازی رده بندی جام جهانی آرزوی موفقیت کرد. در بخشی از این پیام آمده است :

بعد از درخشش در خور تحسین تیم ملی فوتبال ایران در عرصه دشوار جام جهانی ، اکنون فوتبال و ورزش ایران ، افتخار دیگری را توسط داوران خوبش در میان بزرگان داوری جهان و با قضاوت های فنی و در شان ورزش ایران شاهد است.برای جناب فغانی و کمک هایشان آقایان منصوری و سخندان در بازی رده بندی جام جهانی روسیه آرزوی موفقیت داریم و از تلاش آنها برای سربلندی نام ایران عزیز سپاسگزاریم.

دیدار رده‌بندی جام جهانی 2018 شنبه از ساعت 18:30 به وقت تهران در ورزشگاه سن‌پترزبورگ برگزار می‌شود.
منبع: باشگاه خبرنگاران جوان