سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017

 قرار نیست فردی همیشه در دولت باشد

دبیرکل حزب اراده ملت ایران گفت: دولت امانت مردم است و قرار نیست فردی همیشه در کابینه باشد یا اینکه بگوییم این فرد، سهم فلان جریان است. ضمن اینکه فکر نمی کنم آقای روحانی هم به این حرفها اعتقادی داشته باشد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
احمد حکیمی پور
احمد حکیمی پور در گفت‌وگو با ایسنا، در پاسخ به این پرسش که آیا ایجاد تغییرات در کابینه دولت و ترمیم آن در شرایط فعلی ضرورت دارد یا خیر، گفت: دولت و در راس آن رئیس جمهوری، کشور را به نمایندگی از ملت اداره می کند و برای حل مشکلات و معضلات مردم باید از این فرصت استفاده کرده و به نحو احسن عمل کند، به ویژه که چهارسال دوم هر دولت، به منزله کارنامه آن دولت محسوب می‌شود و نمی‌توان همه مسائل را در این دوره، به دولت قبلی نسبت داد.

وی با بیان اینکه روحانی باید در سالگرد آغاز به کار دولت دومش ارزیابی کاملی از عملکرد کابینه اش داشته باشد، اظهار کرد: باید برنامه هایی که آقای روحانی با اعلام آنها به مردم توانست رای آنان را به سوی خود جلب کند و اهداف و وظایفی که مشخص شده است مجدداً مورد ارزیابی قرار گیرد تا هرجا که برنامه ها درست انجام نشده، تجدیدنظر انجام شود.

دبیرکل حزب اراده ملت با اشاره به اینکه ایجاد تغییر و ترمیم در بخش اقتصادی دولت در اولویت قرار دارد، گفت: مهمترین مشکل جامعه ما مسائل معیشتی و اقتصادی است که می طلبد دولت کارهای بیشتری در این زمینه انجام دهد و صورت منطقی اش همین است که عملکردها ارزیابی شده و کابینه در مقابل فعالیت‌هایش پاسخگو باشد.

حکیمی پور تاکید کرد: سه سال برای دولت فرصت کمی نیست بلکه زمان مفیدی است، پس دولت وارد عمل شود و تعارف هم نکند چرا که دولت امانت مردم است و قرار نیست فردی همیشه در کابینه باشد یا اینکه بگوییم این فرد، سهم فلان جریان است. ضمن اینکه فکر نمی کنم آقای روحانی هم به این حرفها اعتقادی داشته باشد.

وی در پایان گفت: البته با توجه به خروج آمریکا از برجام شاید لازم باشد که در برنامه های دولت هم تغییراتی متکی به شرایط جدید انجام شود.
منبع: خبرگزاری ایسنا
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین
x