سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017

برگزیدگان مسابقه "مغز"

آزمایشگاه ملی نقشه‌برداری مغز سمینار یک روزه آموزشی مهارتی نقشه‌برداری مغز را ویژه دانش‌آموزان برگزیده کشوری مسابقه‌ دانش مغز برگزار کرد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
مسابقه مغز
از سوی آزمایشگاه ملی نقشه‌برداری مغز سمینار یک روزه‌ای با هدف آشنایی بیشتر دانش آموزان با حوزه نقشه‌برداری مغز برای دانش‌آموزان برگزیده کشوری مسابقه دانش‌مغز (Brain Bee) برگزار شد.

در این سمینار 22 دانش‌ آموز سراسر کشور که توانسته بودند به مرحله کشوری مسابقه (Brain Bee)  راه یابند، حضور داشتند و در آن با مقدمات تئوری و عملی سیستم‌های سیگنال‌های مغزی EEG، fNIRS، تحریک الکتریکی و مغناطیسی مغزی tES، TMS و تصویربرداری مغزی fMRI، MRI آشنا شدند. 

مسابقه دانش‌ آموزی دانش مغز (Brain Bee) با هدف علاقه‌مند کردن دانش‌آموزان به یادگیری در مورد مغز و کارکردهای آن، پرورش استعدادهای جوان، ‌استفاده از ایده‌های نو و هدایت نسل پویای امروز به تحصیل در حوزه علوم اعصاب، هرساله در سطح دنیا برگزار می‌شود.

این مسابقات در بیش از 150 مرکز و 30 کشور دنیا برگزار شده و برگزیدگان مسابقات کشوری، هرساله در یک نقطه از دنیا گردهم آمده و با یکدیگر به رقابت می‌پردازند. در ایران نیز این مسابقات از سال 1393 هرساله زیر نظر انجمن علوم اعصاب ایران و با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی با شرکت دانش‌آموزان مقطع متوسطه برگزار می‌شود.
منبع: خبرگزاری ایسنا
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین
x