سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017

حقوق بازنشستگان صرف درمان می‌شود

هزینه‌های درمانی خللی در حقوق بازنشسته‌ها ایجاد می‌کند، به همین دلیل بیمه تکمیلی و درمان با هدف کمک به حفظ سلامتی و مهمتر کاهش هزینه درمانی برقرار کردیم که امسال در شکل جدیدتری ارائه خواهد شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
یک‌سوم حقوق بازنشستگان صرف هزینه‌های درمان می‌شود
به گزارش تبیان به نقل از خبرگزاری فارس، جمشید تقی زاده گفت: بیمه تکمیلی درمان و نیازهای درمانی بازنشستگان از جمله مطالبات مهم این قشر پس از حقوق است. 

وی ادامه داد: با توجه به بررسی به عمل آمده آسیب‌پذیری بازنشستگان در سنین بالاتر افزایش یافته و بیشتر مبتلا به بیماری می‌شوند به همین دلیل گزارش‌ها نشان می‌دهد یک سوم حقوق بازنشستگان به طور معمول صرف هزینه‌های دارو و درمان می‌شود.

تلاش ما این است که هزینه‌های سلامت این خانواده‌ها را به حداقل برسانیم و پرداختی از جیب بازنشستگان کاهش پیدا کند و کیفیت درمان در سطح بهتر و خدمات کیفی‌تر باشد.


تقی زاده گفت: هزینه های درمانی خللی در حقوق بازنشسته‌ها ایجاد می‌کند، به همین دلیل بیمه تکمیلی و درمان با هدف کمک به حفظ سلامتی و مهمتر کاهش هزینه درمانی برقرار کردیم که امسال در شکل جدیدتری ارائه خواهد شد. 

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری ادامه داد: در حال حاضر 2 میلیون نفر بازنشسته و وظیفه بگیر و افراد تحت تکفل آنها مشمول بیمه تکمیلی درمان هستند این درحالی است که قرارداد سال گذشته در بخش بستری فوق تخصصی و بیماری‌های خاص و صعب‌العلاج 17 میلیون تومان بوده است. 

وی افزود: به 34هزار نفر از بیماران خاص خدمات می دهیم که میانگین پرداختی به آنها بیش از 26 میلیون تومان است. 

تقی زاده با اشاره به اینکه بیشترین هزینه درمانی مربوط به عمل آب مروارید چشم است گفت: تلاش ما این است که هزینه‌های سلامت این خانواده‌ها را به حداقل برسانیم و پرداختی از جیب بازنشستگان کاهش پیدا کند و کیفیت درمان در سطح بهتر و خدمات کیفی‌تر باشد. 

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: ما از تمام ظرفیت‌های شرکت بیمه‌ای برای خدمات بهتر و کیفیت مناسب باکمترین قیمت استفاده خواهیم کرد صندوق بعد از بررسی و کار کارشناسی در این زمینه بیمه‌ای رو انتخاب خواهد کرد که پاسخ نیازهای بازنشستگان را تأمین کند که تا قبل از زمان اتمام و موارد در قرارداد جدید اعلام خواهد شد. 
منبع: خبرگزاری فارس
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین
x