تبیان، دستیار زندگی
زاك نیازی به رونالدو ندارد آلبرتو زاكه رونی، سرمربی جدید اینتر اعلام كرد به بازگشت رونالدو به اینتر فكر نمی‌كند. پس از اخراج كوپر شایعاتی مبنی بر علاقه رونالدو برای بازگشت، به جوزپه مئاتزا به گوش می‌رسید، اما زاكه رونی معتقد...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

اخباری از فوتبال اروپا

زاك نیازی به رونالدو ندارد


آلبرتو زاكه رونی، سرمربی جدید اینتر اعلام كرد به بازگشت رونالدو به اینتر فكر نمی‌كند.

پس از اخراج كوپر شایعاتی مبنی بر علاقه رونالدو برای بازگشت، به جوزپه مئاتزا به گوش می‌رسید، اما زاكه رونی معتقد است بازگشت این مهاجم بیشتر به ضرر اینتر است: «رونالدو بازیكنی است كه تمام مربیان آرزوی داشتن او را دارند، اما من از 5 مهاجم حال حاضر تیم خود راضی هستم. رونالدو افتخارات زیادی برای اینتر كسب كرد. اینتر هم حق زیادی به گردن وی دارد.‌ بازگشت او تعادل اینتر را به هم می‌زند، البته این موضوع به این دو باشگاه ارتباط دارد نه به من، گروه من علمكرد بسیار خوبی دارد. بازیكنان اینتر تشنه قهرمانی هستند و به سختی كار می‌كنند.»

این هفته، اینتر در سری A،  3بر صفر آنكورنا را شكست داد.

رئال به اینتر بدهكار است

نزاع بر سر انتقال رونالدو هنوز میان اینتر و رئال برقرار است.

نراتزوری 10 میلیون یورو از مادریدی‌ها طلب كار است. طلبی كه رئال یك سال آن را پرداخت نكرده و سران اینتر را مجبور به شكایت از آنها به فیفا كرد.

اكنون رئال 30 روز فرصت دارد تا به طور كامل بدهی خود را بپردازد، در حالی كه خورخه والدانو، مدیر ورزشی باشگاه رئال هنوز تسلیم اینتر نشده و می‌خواهد به مبارزه خود در پرونده‌ جنجالی انتقالی رونالدو ادامه دهد، او در این باره گفت:« می‌خواهیم تمام مسایل را تا آنجا كه ممكن است روشن كنیم. تا ادعای رئال مادرید ثابت شود. اینتر باید بفهمد كه در مورد این قرارداد اشتباه فكر می‌كند و ما بدهكار نیستیم. رئال به مبارزه برای اثبات حقانیت خود ادامه می‌دهد. اما به هر حال اگر در انتها موفق نبودیم، آن مبلغ را می‌پردازیم.»

بازگشت نیستلروی به جمع نارنجی پوشان


دیك ادوكات سرمربی تیم ملی هلند در عین ناباوری از رود فان نیستلروی مهاجم هلندی تیم منچستریونایتد برای حضور در اردوی آمادگی نارنجی پوشان برای دیدار با تیم ملی اسكاتلند در مرحله پلی اف یورو 2004 دعوت به عمل آورد. این درحالی بود كه وی پیش از این اعلام كرده بود كه شاید از نیستلروی پس از پایان بازیهای پلی آف دعوت به عمل آورد.

اسامی ملی پوشان هلند به شرح زیر است:

دروازه بان ها: ادوین فان درسار، رونالد واتروس

مدافعان: مایكل رایزیگر، فرانك دی بوئر، جووانی فان برونكهورست، آندره اویر، یاپ استام، بودوین زندن.

هافبك ها: وسلی اشتایدر، پول بوسولت، كلارنس سیدورف، فیلیپ كوكو، ادگار داویدس، رافائل فان در وارت.

مهاجمان: پیرون هایدونگ، اندی فان در میده، روی ماكای، رود فان نیستلروی، پاتریك كلایورت و مارك اوورمارس

شایان ذكر است كه ادوكات، نیستلروی را به خاطر حركات ناشایستش در دیدار تیم ملی هلند برای جمهوری چك از تیم ملی هلند اخراج كرده بود.