تبیان، دستیار زندگی
زار شد كتیرایی : صمیمیت بین هواداران باشگاه استقلال را به ورزشگاهها می كشانیم هواداران استقلال نشان دادند كه از پتانسیل بالایی برای ایجاد جو دوستی برخوردارند. حاج بهزاد كتیرایی مدیركل حراست سازمان تربیت بدنی كه درحاشیه مراسم ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

مراسم افطاری هواداران باشگاه استقلال برگزار شد

كتیرایی : صمیمیت بین هواداران باشگاه استقلال را به ورزشگاهها می كشانیم


هواداران استقلال نشان دادند كه از پتانسیل بالایی برای ایجاد جو دوستی برخوردارند.

حاج بهزاد كتیرایی مدیركل حراست سازمان تربیت بدنی كه درحاشیه مراسم افطاری كانون هواداران باشگاه استقلال ، ضمن بیان این مطلب افزود : استقلالی ها مراسم بسیارخوبی را برگزار كردند و درجوی كاملا دوستانه حضور پیدا كردند تا بتوانند با دوستی و صمیمیت بیشتر در ادامه رقابتهای لیگ برتر حضور پیدا كنند.

كتیرایی كه ازحضورهواداران استقلال دراین مراسم به وجد آمده بود ادامه داد : آنها نشان دادند كه می توانند بهترین تماشاگران دنیا باشند ، به شرط آنكه بتوانند این جو صمیمی و دوستانه را به ورزشگاهها بكشانند و با حضور خوب و موثر خود باعث شوند برخی تماشاگرنماها هم به این سمت كشیده شوند.

مدیر كل حراست سازمان تربیت بدنی گفت : این تماشاگران سرمایه های واقعی ورزش و فوتبال ما هستند و تمام تلاش ما این است كه بتوانیم این صمیمیت و دوستی را به تمام ورزشگاههای كشور بكشانیم تا در آینده ای نزدیك شاهد حضورپرشوروسالم تماشاگران در كلیه ورزشگاهها باشیم.اگر ما بتوانیم این تماشاگران را به خوبی هدایت كنیم مطمئن باشید از این پس دیگر شاهد هیچ ناهنجاری در ورزشگاهها نخواهیم بود.

وی در ادامه به سوالات هواداران باشگاه استقلال در مورد مسایل مختلف پاسخ داد. در ادامه این مراسم سردار سعادتی مسوول كانون هواداران باشگاه استقلال طی سخنانی از با تقدیر از هواداران باشگاه استقلال گفت : هواداران باشگاه استقلال برروی سكوها تیم خود را تشویق خواهند نمود و بحثهای فنی و مسایلی را كه نباید در ورزشگاه مطرح شود را در جلساتی كه از این پس با مسوولان باشگاه و كادر فنی خواهیم داشت در میان می گذارند. وی افزود : هدف كانون هواداران تشویق شایسته تیم ، احترام به داور ، قدردانی از مسوولان و سكوت در مقابل هرآنچه بی حرمتی است قرار دارد و من قول می دهم كه از این پس تماشاگران استقلال با این اهداف در ورزشگاه حاضر خواهند شد.

پس از سعادتی نوبت به دكتر هاشم ساعدی قائم مقام باشگاه استقلال رسید تا در مورد موقعیت هواداران باشگاه استقلال صحبت كند. ساعدی گفت : تماشاگران استقلال نمایانگر چهره فرهنگی باشگاه هستند و تمام تلاش ما برقراری تعامل منطقی بین مسوولان و هواداران است. به همین منظور كانون هواداران باشگاه را تشكیل دادیم و انشاءالله پس از ثبت كانون هواداران در سازمان ثبت اسناد و املاك و به مناسبت شصتمین سال تاسیس باشگاه استقلال جشن بزرگی را در سالن 12 هزارنفری ورزشگاه آزادی برگزار خواهیم كرد و در آن جشن از هواداران استقلال به نحو شایسته ای تقدیر می كنیم.

ساعدی افزود : ما استرس ها و حسایسیتهای موجود در استادیومهای ورزشی را قبول داریم اما از هواداران واقعی استقلال نیز می خواهیم حرمت و كرامت افراد را حفظ نمایند و نسبت به تیم حریف و داور و دیگر مسایل خویشتن داری كنند.

قائم مقام باشگاه استقلال در خصوص سوال یكی از هواداران در مورد عملكرد مدیریت قبلی باشگاه استقلال گفت : مدیران قبلی زحمات زیادی را متحمل شدند و تمام اسناد حسابداری آنان به تصویب هیات مدیره باشگاه و سازمان تربیت بدنی رسیده و هیچ مشكلی در این زمینه وجود نداشته است تنها بحث نحوه مدیریت مطرح است كه هر مدیری سلایق و برنامه های خاص خود را دارد كه به عقیده من مدیریت آقای فتح الله زاده مدیریت صحیح و قابل اعتنایی بود. به عقیده من باید به زحمات افراد ارج گذاشت تا حرمتها حفظ شود.

در ادامه این مراسم امیر قلعه نویی سرمربی استقلال نیز طی سخنانی گفت : پس از بازگشت تیم استقلال ازاردوی كیش قول می دهم در زمانهای مناسب با هواداران جلساتی را داشته باشیم و در مورد مسایل فنی با هم صحبت كنیم.  وی افزود : بازیكنان استقلال به عشق هواداران در زمین بازی می كنند ودر حال حاضر باوجود گذشت چهار ما از آغاز فصل تنها 5 میلیون تومان از طلب خود را دریافت كرده اند كه این نشان دهنده علاقه و تعصب آنها به باشگاه استقلال است.

من نیز پیشنهادات 70 میلیونی را به خاطر هواداران استقلال و باشگاه نپذیرفتم تا بتوانم در استقلال با شعار ارزش مداری ، دوری از حاشیه ها، جوانگرایی و نتیجه گیری كار ارزشمندی را ارایه نمایم كه امیدوارم تا این لحظه توانسته باشم به تعهدات خود عمل نمایم.

گفتنی است در این مراسم كه به همت كانون هوادران باشگاه استقلال برگزار شد از جمع بازیكنان استقلال، منصوریان ، ساجدی ، همدانی ، فاطمی ، خرمگاه ، لطفی و فابیسیو نیز حضور داشتند.