تبیان، دستیار زندگی

منتخبین سومین دوره مسابقه فعال‌ترین صفحات رمضانی

شبکه اجتماعی تبیان، به مناسبت ماه مبارک رمضان 1397، سومین دوره مسابقه فعال‌ترین صفحات رمضانی را برگزار کرد و هم اکنون منتخبین این مسابقه معرفی خواهند شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
منتخبین سومین دوره مسابقه فعال‌ترین صفحات رمضانی
در این مسابقه که در شبکه اجتماعی تبیان اجرا شد، کاربران با ایجاد صفحات جدید با محتوای رمضانی، و یا تکمیل صفحات رمضانی دوره های قبلی مسابقه، نسبت به انتشار مطالب، تصاویر، فیلم، صوت، نظرسنجی و اشتراک لینک های مرتبط در شبکه اجتماعی اقدام کردند.
کاربران شرکت کننده در این مسابقه نیز همچون مسابقات دوره های گذشته، استقبال چشمگیر خود را از این طرح نشان دادند و با ارسال مطالب متنوع با موضوعات رمضانی، همراه شبکه اجتماعی تبیان در ماه رمضان بودند.
ضمن قدردانی و تشکر از تمام کاربرانی که علاوه بر صفحات ایجاد شده به منظور شرکت در مسابقه، در صفحات شخصی خود نیز به انتشار مطالب رمضانی اقدام کردند، هم اکنون صفحات فعال رمضانی و منتخبین این مسابقه به شرح زیر معرفی می شوند.
ردیفصفحات منتخب
نفر اولشمیم رمضان
نفر دومماه رمضان، ماه صیام
نفر سومشهر رمضان
» جوایز مسابقه:
برای منتخبین مسابقه، هدایای نفیس صنایع دستی در نظر گرفته شده است.

» نحوه دریافت جوایز:
- کاربران منتخب برای دریافت جوایز، باید عضویت خود در سایت تبیان را حداکثر تا پایان تیر ماه 1397 تایید نهایی کنند. برای تکمیل اطلاعات عضویت (درج نام و نام خانوادگی، تصویر کارت ملی یا شناسنامه، شماره تماس، آدرس و کد پستی)، به صفحه پروفایل کاربری (اینجا) مراجعه کنید.
- فرصت زمانی تکمیل اطلاعات عضویت جهت دریافت جایزه، تمدید نخواهد شد و پیگیری جوایز پس از این تاریخ امکان پذیر نیست.
- با منتخبین مسابقه برای هماهنگی ارسال جوایز، تماس گرفته خواهد شد.
- پیگیری جوایز منتخبین مسابقه از طریق پست الکترونیک بخش مسابقات تبیان به آدرس ایمیل بخش مسابقاتفراهم است.
- در صورت نیاز به راهنمایی برای تکمیل اطلاعات عضویت، از طریق مشاوره عضویت (اینجا) درخواست خود را مطرح کنید و یا سوالات خود را از طریق پست الکترونیک بخش عضویت به آدرس عضویتپیگیری نمایید.

باشگاه کاربران تبیان