تبیان، دستیار زندگی
م ملی تمرینات ویژه برانكو برای مهدوی كیا سومین جلسه تمرینات تیم ملی در هفته جاری عصر دوشنبه در محل كمپ تیم های ملی دنبال شد . تمرین ملی پوشان ساعت 4 بعد از ظهر با گرم كردن بدنها و حركات كششی آغاز شد و پس از آن بازیكنان به تمر...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

گزارش تمرین عصر دوشنبه تیم ملی

تمرینات ویژه برانكو برای مهدوی كیا


سومین جلسه تمرینات تیم ملی در هفته جاری عصر دوشنبه در محل كمپ تیم های ملی دنبال شد .

تمرین ملی پوشان ساعت 4 بعد از ظهر با گرم كردن بدنها و حركات كششی آغاز شد و پس از آن بازیكنان به تمرینات تاكتیكی زیر نظر برانكو ایوانكوویچ پرداختند . قبل از شروع تمرینات گروهی مهدی مهدوی كیا كه شب قبل وارد تهران شده بود و در این تمرین تیم ملی را همراهی می كرد دقایقی را با حسین فركی به گفت و گو پرداخت .  ادموند بزیك تنها بازیكن مصدوم تیم ملی  هم بطور جداگانه زیر نظر دكتر ساعدی به دویدن دورزمین پرداخت و در تمرینات گروهی تیم ملی شركت نداشت .

دراین تمرینات بازیكنان ابتدا به دو تیم زرد و آبی تقسیم شدند وبه انجام فوتبال در فضای محدود با تاكید برتحت فشار قرار دادن مدافعین و حركت ازكناره ها پرداختند. در این بخش از تمرین برانكو بطور اختصاصی با مدافعین كار كرد و از آنها می خواست تا با جاگیری مناسب و یارگیری فشرده بخوبی تمام فضای محوطه جریمه را پوشش دهند .

در بخش دیگری از تمرینات، شوتزنی از دو جناح چپ و راست و از زاویه بسته دنبال شد كه بازیكنان در این قسمت چندان در زدن ضربات آخر موفق نشان ندادند . برانكو همچنین بخشی از تمرین را به تمرینات ویژه برای مهدی مهدوی كیا اختصاص داد كه شامل حركت های سرعتی از كناره ها ودر عمق و همچنین شوت به دروازه را شامل می شد . مهدوی كیا در این تمرینات بسیار سرحال و آماده نشان داد .

دقایق پایانی تمرین زیر نور برگزار شد كه دكتر دادكان رئیس فدراسیون فوتبال و ناصر نوآموز نایب رئیس فدراسیون از نزدیك نظاره گر تمرینات ملی پوشان بودند .