تبیان، دستیار زندگی

سیلوا: از پیچیده‌ترین گروه جام صعود کردیم

مهاجم تیم ملی فوتبال پرتغال از سرمربی تیم ملی فوتبال ایران که هموطنش است به شدت انتقاد کرد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
جام جهانی
به گزارش تبیان به نقل از خبرگزاری تسنیم، ریکاردو کوارشما از رفتارهای کارلوس کی‌روش، سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال کشورمان در بازی شب گذشته (دوشنبه) راضی نیست.  تیم‌های ملی فوتبال ایران و پرتغال در بازی دور پایانی گروه B جام جهانی 2018 روسیه در ورزشگاه شهر سارانسک جمهوری موردویا به تساوی یک - یک بسنده کردند.

ریکاردو کوارشما، مهاجم تیم ملی فوتبال پرتغال پس از پایان این بازی با انتقاد از کارلوس کی‌روش گفت: در این بازی از سوی سرمربی تیم حریف (ایران) مورد آزار قرار گرفتم. یک پرتغالی باید و بهتر است که به دیگر پرتغالی احترام بگذارد، البته ما می‌توانیم درباره این موضوع با هم به طور شخصی صحبت کنیم.

آندره سیلوا، مهاجم جوان تیم ملی فوتبال پرتغال نیز به دنبال کسب نتیجه تساوی برابر ایران و صعود به مرحله یک‌هشتم نهایی جام جهانی 2018 روسیه گفت: ما از یک گروه بسیار پیچیده بیرون آمدیم. با ایران مساوی کردیم و اسپانیا نتوانست مراکش را شکست دهد. این یکی از پیچیده‌ترین گروه‌های این رقابت‌ها بود. مهم این است که به مرحله یک‌هشتم نهایی صعود کردیم اما متاسفانه در رده دوم قرار گرفتیم. دوست داشتم تا به عنوان تیم نخست صعود می‌کردیم اما باید رو به جلو حرکت کنیم. هر تیمی به دنبال پیروزی است.
منبع: خبرگزاری تسنیم