تبیان، دستیار زندگی

بی‌انصافی است بگوییم آزمون کم‌کاری می‌کند

سعی کردیم خوب دفاع کنیم و اتحاد تیمی داشته باشیم ولی گلی که آنها زدند خیلی شانسی بود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
بی‌انصافی است بگوییم آزمون کم‌کاری می‌کند
به گزارش تبیان به نقل از خبرگزاری فارس، علیرضا جهانبخش بعد از شکست تیم ملی مقابل اسپانیا اظهار داشت: ما به عنوان تیم دوم جدول شانس داشتیم که بازهم بالاتر بمانیم و می‌دانستیم مقابل اسپانیا شرایط راحتی نداریم. سعی کردیم خوب دفاع کنیم و اتحاد تیمی داشته باشیم ولی گلی که آنها زدند خیلی شانسی بود. اگر آنها این گل را نمی‌زدند، مطمئناً کار بسیار سختی داشتند و شاید دیگر نمی‌توانستند دروازه ما را باز کنند. به اعتقاد من حداقل حق ما در بازی با اسپانیا تساوی بود.

ما ۱۵ دقیقه پیش در رختکن با بازیکنان حرف زدیم و هیچ بازیکنی در مورد دیدار با اسپانیا صحبت نکرد. همه تفکر ما این است که خوب ریکاوری کنیم و مقابل پرتغال یک عملکرد بسیار خوب داشته باشیم.


وی در خصوص اینکه امشب در ترکیب اولیه تیم ملی نبود، گفت: به هر حال دست سرمربی تیم باز بود و او می‌خواست از همه بازیکنان استفاده کند. خود من اگر فرصت بازی مقابل پرتغال را داشته باشم، نهایت تلاشم را انجام می‌دهم و افتخار می‌کنم که برای تیم ملی بازی می‌کنم. 

جهانبخش در پاسخ به این سوال که مردم انتظار دارند تیم ملی خوب بازی کند ولی در صفحات مجازی جوی به راه افتاده که ما باید پرتغال را ببریم، گفت: ما ۱۵ دقیقه پیش در رختکن با بازیکنان حرف زدیم و هیچ بازیکنی در مورد دیدار با اسپانیا صحبت نکرد. همه تفکر ما این است که خوب ریکاوری کنیم و مقابل پرتغال یک عملکرد بسیار خوب داشته باشیم. 

هافبک تیم ملی در خصوص اینکه سردار آزمون با گریه و ناراحتی رختکن تیم ملی را ترک کرد، گفت: اصلاً قبول ندارم که بازیکنی کم‌کاری کرده باشد چون آزمون همیشه تلاش می‌کند. نه فقط او، بلکه تمامی بازیکنان تیم ملی زحمت می‌کشند و بی‌انصافی است که بگویند یکی، دو نفر کم گذاشته‌اند شاید آزمون احساسی بوده که چنین صحبتی کرده ولی این درست نیست که او گم گذاشته است.
منبع: خبرگزاری فارس