تبیان، دستیار زندگی

هیچ بازیکنی در تیم ملی کم‌کاری نکرد

مدافع تیم ملی فوتبال گفت: گل اسپانیا بادآورده و دردآور بود و اگر گل قشنگی می‌خوردیم دلمان نمی‌سوخت.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
هیچ بازیکنی در تیم ملی کم‌کاری نکرد
به گزارش تبیان به نقل از خبرگزاری فارس، احسان حاج صفی بعد از برتری تیم ملی اسپانیا مقابل ایران، اظهار داشت: ما امروز بازی را واگذار کردیم ولی شانس نداشتیم. گلی که دریافت کردیم، خیلی ساده بود و واقعاً دردآور. اگر آنها گل قشنگی می‌زدند، ما ناراحت نمی‌شدیم، ولی یک گل دردآور و بادآورده را به ثمر رساندند.

همه بازیکنان ما غیرتی بازی کردند و جنگیدند که حداقل یک امتیاز بگیریم. به‌شخصه این قول را می‌دهم در بازی آینده ۱۰ برابر توانمان بیشتر انرژی بگذاریم تا پرتغال را ببریم و صعود کنیم.


وی در پاسخ به این سوال که اسپانیایی‌ها اعتقاد داشتند بازیکنان ما خود را به زمین می‌زنند، گفت: اصلاً چنین چیزی نبود. بازیکنان ما از جان خودشان مایه گذاشتند و کسی خودش را از قصد به زمین نزد. ما تلاش می‌کردیم و ممکن بود در برخی از صحنه‌ها مصدوم شویم. 

حاج صفی در خصوص میزان مصدومیتش گفت: فکر می‌کنم چند روزی باید استراحت کنم و بعد از فیزیوتراپی و یخ‌درمانی شرایطم را بسنجم. 

مدافع تیم ملی در پاسخ به سوال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه سردار آزمون با گریه مدعی شده که برخی‌ها فکر می‌کنند من کم‌کاری می‌کنم، گفت: اصلاً چنین چیزی نیست. همه بازیکنان ما غیرتی بازی کردند و جنگیدند که حداقل یک امتیاز بگیریم. به‌شخصه این قول را می‌دهم در بازی آینده ۱۰ برابر توانمان بیشتر انرژی بگذاریم تا پرتغال را ببریم و صعود کنیم.

وی در پایان در پاسخ به این سوال که آیا می‌توانید پرتغال را شکست بدهید گفت: کار ما خیلی سخت است ولی امیدمان به خدا است. 
منبع: خبرگزاری فارس